Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Bieganie w opaskach kompresyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie kwestia biegania w opaskach kompresyjnych. Może ktoś biegał w taki sposob?  Czy rzeczywiśćie pomaga to w wydajności? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy sportowiec jest okazem zdrowia, a wielu ma problemy z obrzękami i żylakami. Wielogodzinne siedzenie w pracy i wyczerpujące treningi z rana lub na zakończenie dnia powodują, że nogi są ciągle w dole. Dla osób prowadzących taki tryb życia stosowanie wyrobów kompresyjnych jest jak najbardziej uzasadnione.  Opaski takie chronią również stawy przed uszkodzeniami. Zmniejszają równiez opuchnięcia.

Polecam poczytać sobie o poszczególnych produktach zanim się zdecydujesz. Zawsze warto jest zasięgnąc porady specjalisty od rehabilitacji. 

Ze swojej strony polecam ich produkty kompresyjne os1st.pl - jest to najlepsza jakość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Opaska nie pomoże Ci w szybkim bieganiu Tutaj liczy się samozaparcie oraz to ile czasu przeznaczysz na trening. Opaski kompresyjne polecane są szczególnie sportowcom i osobom żyjącym aktywnym trybem życia, które borykają się z problemami żylaków i obrzęków. Inne zalety to na pewno https://sunbarrel.pl/pl/182-kompresja

szybsza regeneracja po treningu

ochrona mieśni

jak również zmniejszenie częstotliwości skurczów

Jesli biegasz czesto  to myśle,  że warto zainwestować 

Edytowane przez Elion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w opaskach kompresyjnych nie biegałem ale po ostatnich kilku nieprzyjemnych przygodach z kierowcami samochodów polecam do wieczornego biegania ubierać jakieś dobrze widoczne odblaski. Biegać można nawet w zwykłej kamizelce odblaskowej albo takich szelkach jak tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...