Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rysiawojtas1

Prezent dla chłopaka, który spędza czas przed kompem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! chce zrobić mini prezencik dla swojego chłopaka, siedzi caly czas przed tym kompem a tak moze bedzie mial fajny gdzet zeby sie pochwalic i w koncu wyjsc z domu, chodzi mi o takie zamkniecie na puszke z otwierczem i najlepiej zeby mozna bylo cos fajnego na tym nalepic jakies logo albo napis, znacie takie rzeczy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Całkiem fajne ale czy naprawdę coś takiego jest przydatne? Niby fajny gadżet ale tak naprawdę użyje pewnie kilka razy, potem mu sie zarzuci... .Ze swojej strony polecam bardziej praktyczne prezenty. Możesz zastanowić się na przykład nad sprezentowaniem mu koszulki.

Jeśli sporo czasu spędza przed komputerem to niech będzie to koszulka z jego ulubionej gry,

Takie koszulki kupisz na stronie megakoszulek.  https://www.megakoszulki.pl

Edytowane przez red100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainwestuj więcej czasu w jego i swoje zdrowie, poczytaj lektury o zdrowym trybie życia i pomyśl coś więcej. Pomoże Ci zacząć ten  Blog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój chłopak pali, więc pierwsze co przychodzi mi do głowy to zapalniczka. Wiele sklepów w sieci posiada ciekawy asortyment np. https://www.forhim.pl/28-zapalniczki-i-akcesoria - Zapalniczka to gadżet, bez którego nie obędzie się żaden palacz. Stanowi ona doskonały pomysł na prezent dla drugiej połówki, taty, brata, dziadka czy przyjaciela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi