Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
red100

Fizjoterapeuta w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego fizjoterapeuty w Krakowie....

Chodzi mi o problemy z kręgosłupem wynikające z wykonywanej pracy przed komputerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zapisanie się do centrum rehabilitacji Fizjoter.  https://fizjoter.pro/o-nas/ Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta rozpoczyna się od wywiadu i zebrania dokumentacji . Następnie szereg dodatkowych pytań, uwag i zaleceń. Tak aby mozna bylo dobrać odpowiednie ćwiczenia.  Ulgę w bólu odczułem zaraz po pierwszej wizycie, a równiez podobnie jak Ty mialem problemy z kręgosłupem. Techniki fizjoterapeutyczne były bardzo kompleksowe/różnorodne, dodatkowo uzupełnione o zestaw ćwiczeń, które długotrwale podtrzymują efekt. Wcześniej nie wiedziałem jakie ćwiczenia wykonywać w domu. W gabinecie doradzili mi co i jak aby problem nie nawracał.  

Edytowane przez Elion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od Twojego stanu zdrowia i długości leczenia. Moja rehabilitacja Kraków na początku kosztowała więcej, ale później dostałam odszkodowanie także mogłam odjąć sobie koszta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie tutaj widac paradoks swiata w ktorym zyjemy. Niby z jednej strony postep technologiczny daje bardzo duzo mozliwosci w praktycznie kazdej dziedzinie. Z drugiej strony sa tez tego minusy jakie dotykaja nawet mlodsze osoby. Zobaczcie w jak wczesnym wieku teraz mlodziez ma kontakt ze sprzetem elektronicznym. Takie przesiadywanie wiele godzin przed ekranem komputera badz telewizora bedzie mialo w dluzszej perspektywie negatywne skutki na stan ich kregoslupa. Bedac w sile wieku tak bardzo sie tego nie odczuwa jednak czas leci nieublaganie. To samo tyczy sie ludzi pracujacych w branzy IT, a pracodawcy bagatelizuja ten problem. W malo ktorej firmie mozna liczyc na kilka przerw w ciagu dnia by zmienic pozycje ciala lub sie rozruszac. Jesli zostaniemy w sytuacji gdy bol bedzie nam przeszkadzal to warto zastanowic sie nad terapia manualna kręgosłupa kraków polegajaca na uciskaniu odpowiednich punktow na ciele przywracajac rownowage miesniowa. Wiecej mozna przeczytac w internecie, przyklad http://ortorehasport.com/metody-rehabilitacji/terapia-manualna/ Oczywiscie wszystko wyjasni Wam specjalista na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi