Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Matysart

Nauczyciel programowania ( praca zdalna dla ON )

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukujemy nauczyciela programowania w języku php, w formie pracy zdalnej. Osoba powinna cechować się cierpliwością i umiejętnością wytłumaczenia trudniejszych zagadnień. Dodatkowym atutem będzie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Aplikację zawierające cv oraz skan orzeczenia, proszę przesyłać na adres: praca@matysart.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He always studied well at school, but with admission to the university, life has changed dramatically - a lot of parties, the girl appeared. He also got a job - therefore, there is sorely lack of time for classes, so you have to sigh later. I have a special relationship with higher mathematics - no matter how hard I try, it's hard for me to understand it. This is no longer school algebra. But my beloved took care of me and threw off the tutoring site https://buki.org.pl/korepetycje/matematyka/  where I quickly found a competent teacher. Now I pulled all my tails up and it seems that soon I’ll start fumbling better than the teacher himself.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do korepetycji chyba nie trzeba mieć jakiś super uprawnień, no ale jeżeli chodzi o zawód nauczyciela, to nie każdy przecież może pracować w szkole. Jeżeli szukasz pracy w Trójmieście to zobacz oferty pracy pomorskie, na portalu Geo Praca. Jeżeli chodzi o ogłoszenia lokalne to wybór jest tu całkiem spory. Ja właśnie szukałam przez internet i całkiem szybko udało mi się znaleźć tak pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...