Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Jakie gadżety reklamowe dla wymagającego klienta

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie polecicie gadżety reklamowe dla wymagającego klienta? No i jakie formy reklamy stosujecie w swoich firmach? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jest połaczyć kilka kanałów reklamy. Czyli reklamę standardową w postaci wizytówek, banerów na mieście z reklamą internetową. Własna strona w sieci oraz fanpage na facebooku to obowiązek każdej nowoczesnej firmy.  Dobrze jest również założyc stronę www oraz ją pozycjonować. 

Nie wiem czy klient byłby zadowolony z takiego prezentu. Nie sądzisz,że podarowanie długopisu jest trochę... oklepane? Proponowałbym raczej na jakiś kuferek kosmetyków, elegancki długopis. Szczególnie,że cenę tego typu gadżetów i tak wrzucisz w koszta reklamy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem ile masz funduszy ale podejrzewam,ze skoro klient jest wymagajacy to chciałbyś podarować coś porządniejszego? Polecam w takim przypadku

firmowy scyzoryk

jakis dobry alkohol albo najlepiej kosz prezentowy ze smakołykami ( sam bym był z takiego prezentu najbardziej zadowolony bo wiem,ze na pewno coś takiego by się u mnie nie zmarnowało i myślę,ze myśli tak wiele osób)

zegarek

ewentualnie komplet długopis i pióro ( ale bez graweru firmy bo prezentuje się to jednak tandetnie)

https://www.nobilia.pl/kuferek-martins-by-robert-mielzynski-wines/

Edytowane przez red100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...