Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ulubienica

taras

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - szukam osób, które w swoim domu zrobiły sobie tzw. ogród zimowy, czyli taras zabudowany w szkle http://btm-eurolinx.pl/ . Ciekawią mnie wszelkie opinie i sugestie na ten temat, ponieważ sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem u siebie. Dzięki z góry za każdą wypowiedź.

Edytowane przez ulubienica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się taki taras zabudowany w szkle, ja u siebie mam zabudowę i zadaszenie ale takie składane, materiałowe. Zamawiałam w Tarasola bo mieli najładniejsze projekty no i takie nowoczesne. Dobrałam do tego oświetlenie, wygląda to magicznie wieczorami w lecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na tarasie ogrodowym spędzam dużo czasu, lubię tam odpoczywać, pić kawę, czytać książkę. Miesiąc temu dostałam w prezencie nowe meble ogrodowe  z tachnorattanu, tutaj https://gardenspace.pl/biale-meble-z-technorattanu  je zamawiali. I jestem bardzo zadowolona, są solidne, ładnie się prezentują na żywo a do tego są wygodne. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że na taras sprawdzą się meble z technorattanu tak samo jak meble na balkon  . Każdy znajdzie tam coś dla siebie w różnych przedziałach cenowych. Jak dla mnie ten sklep jest niezawodny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi