Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mrmaciao

Jaki komputer do WOT?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na ten moment mam bardzo słaby komputer, ale planuję go zmienić. Chciałbym w WOT mieć około 70 fps na ustawieniach wysokich lub najwyższych podczas nagrywania. Jestem w stanie wydać około 4000 - 4500 zł. Proszę niech ktoś kto zna się na komputerach niech doradzi jakie połączenia procesora, karty graficznej, płyty głownej itp. będą dobre. Jeżeli mój podany budżet nie jest wystarczający mogę kupić używane części, a jeżeli jest nie wiele większy niż podany walcie śmiało. Z góry dzięki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor Ci wyciągnie 75Hz?

Zobacz na sprzęty Actina, polski producent - tutaj oferta bezpośrednio od niego https://www.sferis.pl/komputery-stacjonarne-2078/actina

Komputer Actina Ryzen 5 2600 GeForce GTX1060 16GB DDR4 DIMM HDD 1TB Win10 - ta konfiguracja jest ciekawa, Ryzen 5 2600 w połączeniu z GTX1060 powinien dać minimum 90 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pamiętać, by karta graficzna nie była zintegrowana z płytą główną. Kiedyś miałem takiego kompa i był dramat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że prawie każdy komputer obecnie da radę z tą grą. Byleby właśnie karta graficzna nie była zintegrowana, a dedykowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4000-5000 zł można kupić sprzęt, który na pewno uciągnie WoTa na maksymalnych ustawieniach. WoT nie ma zbyt dużych wymagań na tle nowych gier, a te laptop za taką cenę także udźwignie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...