Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Nawiążę współpracę w sprawie transportu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Posiadam dosyć imponujące pod względem łącznej powierzchni pola uprawne, ogrody i sady. Jestem przesiębiorcą mającym kontrakty z największymi sieciami sklepów oferującymi zdrową żywność dostępną od ręki w Twoim supermarkecie. W związku z moim aktualnym zamówieniem, w chwili obecnej pilnie szukam firmy, którą chrakteryzują przede wszystkim słowa takie jak: firmy transportowe warszawa. To, co mnie interesuje to przede wszystkim transport warzyw. Aby nastała całkowita jasność, aktualnie nie bawię się w import z hiszpanii. Owoce i warzywa, które wysyłam moim klientom pochodzą w 100% z naszych upraw. Jeżeli znana jest Wam spedycja współpraca, to zapraszam serdecznie do współpracy. Jeśli Twoja propozycja mnie zaciekawi, z pewnością uzgodnimy atrakcyjne warunki umowy dla obu stron. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wiele firm też stawia na transport międzynarodowy. Jest wiele bardzo atrakcyjnych krajów eksportowych jeżeli chodzi o nasze towary. Przy tym jednak trzeba będzie w niektórych miejscach pozałatwiać sporo formalności. Jeżeli chodzi o tranzyt Lublin to oferta od https://tezet.pl/oferta/agencja-celna/ z pewnością wam się przyda. Możecie liczyć tu na takie usługi jak składanie wniosków EORI, listy przewozowe i wiele innych, czy tez nawet przeładowanie towaru w wyznaczonych przez agencje celną miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...