Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Pomysł na łazienkę

Rekomendowane odpowiedzi

Czeka mnie w najbliższym czasie remont łazienki. Doradzicie jakie są obecnie modne płytki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też lubię odcienie szarości, ale nie taką smętną, jednolitą szarość a ciekawe kombinacje np. z odrobiną czerni czy beżu. Dlatego postawiłem na granit. Wcześniej też miałem robione blaty granitowe w kuchni, a więc byłem pewien że ten materiał to świetny wybór, zresztą można poczytać dlaczego np. tu http://prodmar.com.pl/blaty-kuchenne-granitowe . Zarówno łazienka jak i kuchnia prezentują się super, elegancko i zarazem nowocześnie. Jeśli chodzi o utrzymanie czystości, też nie ma problemów. Sądzę że to inwestycja na lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie jest jedno .. czy warto na takim projekcie zaoszczedzic? Moim zdaniem zdecydowanie nie .. poniewaz juz sie nasluchalem wielu historii o tych oszczednosciach ktore w dluzszej perspektywie czasowej nie byly dobra decyzja. Jesli pojdziemy tym tokiem rozumowania to bedziemy musieli kupic materialy nizszej klasy .. co przelozy sie na ich "zywotnosc". Trzeba wyjsc z takiego zalozenia - lazienka ma sie nam podobac przez najblizsze kilka dobrych lat i tyle. Nie potrzeba nawet tutaj szukac jakichs architektow do stworzenia projektow czy tez wizualizacji poniewaz wiekszosc znajdziemy bez problemu w sieci. Dobrym przykladem moze byc tutaj blog Paradyz - https://www.paradyz.com/blog/kategoria/lazienka/ na ktorym mozna zobaczyc wszystkie nowosci jakie maja. Aktualnie na topie sa kolory jasne takie jak beż czy tez kremowy .. wlasciwie to trzeba sie zgodzic co do jednego - spodobaja sie one wiekszosci osob. Najgorzej jest wybrac jakies wpadajace w odcienie niebieskiego .. jakos zimniej sie wtedy robi od samego patrzenia .. nawet jak czlowiek wyjdzie spod goracego prysznica ;)

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...