Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
HoneyBee

Wyprawka do szkoły

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo kończą się wakacje, przygotowaliście już wyprawkę dla dzieciaków? ;) Ja miałem dość biegania po sklepach, w tym roku mojemu 3-klasiście postanowiłem kupić przez neta wyposażenie, dokładniej TUTAJ. Bardzo duży wybór w okazyjnych cenach, jeszcze do tego darmowa dostawa od 300 zł, co bardzo łatwo uzbierać.Plecak + pojemniki na jedzenie + długopis + kalkulator + butelka filtrująca + torba sportowa na WF

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

U nas w domu właśnie jest ten etap... nie do pojęcia ile tego trzeba kupić... Ale też znudziło nam się bieganie po sklepach i trafiliśmy na świetną promocję właśnie kierowaną w początek szkoły, że tak powiem. O tutaj https://inspiracje.al.to/wracamy-do-szkoly do wyboru do koloru czego dusza zapragnie w obniżonych cenach aż do -60% więc można spokojnie dziecko wyposażyć a i sporo oszczędzić.... no i też samemu coś złowić ;] Promocja trwa do 09.09.2018 r. i warunkiem do skorzystania z promocji jest użycie kodu rabatowego "SZKOLA". Polecam zaglądnąć bo naprawdę fajne rzeczy są.

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja praktycznie skończyłam już kompletować wyprawkę dla mojego syna, ale pomyślałam, że zamówię jeszcze dla niego jakiś plecak młodzieżowy. Znajoma podesłała mi link do strony: https://www.ceneo.pl...lny-mlodziezowy Czy zamawialiście może coś stamtąd? Byłabym bardzo wdzięczna za opinie.

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja swojej córce kupiłem plecak marki skip hop oraz pojemniki śniadaniowe marki curver w sferis. Podczas przeglądania z córką różnych ofert z plecakami to od razu w tych skip hop się zakochała bo takie były słodkie :) Cena i wykonanie wydaje się na dobrym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co roku gdy zbliża się wrzesień niemal w każdym sklepie są promocje na artykuły szkolne i różne akcesoria dla dzieci i młodzieży. My zwykle w ten sposób się zaopatrujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...