Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
asterix

Sklep/części samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Moje auto płata mi ostatnimi czasy same kłopoty, teraz zepsuła mi się nim sonda lambda. Na szczęście udało mi się kupić część na https://leifi.pl/za o wiele mniejszą cenę niż mówił mechanik. Korzystaliście z oferty tego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja to glownie szukam czesci na serwisach aukcyjnych. Mam stare auto wiec kupuje tylko używane czesci, w mysl zasady byle by jezdzilo :D Ostatnio jednak interesowały mnie napisy na samochód, głównie pod cele reklamowe. W tym pomógł mi ten BLOG gdzie znalazłam sporo praktycznych informacji na temat napisów i innych produktów 3D doming, które świetnie spisują się na karoserii samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.11.2018 o 12:35, Malejonek napisał:

Jak coś to mogę doradzić sklep internetowy z częściami samochodowymi.

Ja bym się nie odważył kupić części samochodowe przez internet. A co jak nie będą pasować do posiadanego przeze mnie samochodu? Na dodatek czekanie na przesyłkę również trochę trwa. Ja zdecydowanie wolę udać się do sklepu stacjonarnego Jaro-Filtr, który posiada całkiem atrakcyjną ofertę auto części w Warszawie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma w tym nic strasznego przecież, można wszystko już przez internet kupować to czemu nie części? przecież one z takiego samego źródła pochodzą jak są nowe a tylko taniej dostaniesz. Większość rzeczy w razie czego kupionych na odległość możesz odesłać, takie prawo mamy. Ja myślę, że ryzyka nie ma. Tak samo jak z ubezpieczeniami, nie przepłacasz na nich?  tu jest porównywarka OC AC https://porownywarka-oc-ac.pl/ wyskoczą CI najlepsze oferty, być może uda się sporo zaoszczędzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koleżanka często bywa w Niemczech i miewa problemy z samochodem. Może znacie dobrą pomoc drogową albo słyszeliście coś o Pomoc drogowa Niemcy ? Chętnie bym jej pomogła ale niestety nikogo nie znam. Czekam na wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A i te możecie kupić przez internet, polecam takie zakupy. W dobrej cenie znajdziecie wszystko co będzie wam potrzebne. Ja poluje teraz na opony zimowe, mam nadzieje, że uda mi się teraz trafić na dobre ceny, na jakąś promocje jeszcze przed sezonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...