Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pepe

Internet dla studenta Netia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oni mają ofertę internetu dla studenta?

Jeśli tak, to napiszcie o niej coś więcej i na jakich ona jest oferowana warunkach?

Ogólnie czy wszyscy operatorzy mają typowe rózróżnienie na oferty dla studentów i dla pozostałych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ale już były w sieci specjalne oferty dla studenta - np. rok temu na bank operatorzy mieli umowy na 9 miesięcy tzn. na okres akademicki.

Tak jak teraz patrzę, to takich ofert nie widzę. Ale może coś inaczej jest określone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie kojarzę typowego internetu dla studenta aktualnie, ale to w sumie była fikcja, bo wtedy i tak każdy mógł skorzystać z tej oferty.

Najlepiej wejdź na https://panwybierak.pl/, podaj swój adres i zobacz jakie oferty wyświetli dla ciebie porównywarka.

Oni pokazują wyłącznie takie, które są dostępne dla danej lokalizacji. I weź pod uwagę te oferty, gdzie można korzystać bez zobowiązań.

Operatorzy mają coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś Netia miała ofertę dopasowaną pod studentów, ale teraz takiej nie widzę. Mając niewielkie możliwości pozostaje wybrać najtańszą ofertę, na netia można sprawdzić aktualne, najniższa jest za ok. 50 zł miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czyli aktualnie nie ma ofert typowo dla studenta, tak? Obojętnie czyją ofertę wybiorę?

typka7 - dane z tej porównywarki są na 100 proc. aktualne?

Też mi się nie chce sprawdzać wszystkiego po kolei ze stronami dostawców netu.

 

P.S. Czy skup aut Prudnik- https://skupautzagotowke.net/skup-aut/prudnik/ przyjmuje nadal samochody?

Edytowane przez pepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma ofert typowo pod studenta - wszystko masz na PanWybierak.

Pisałam. Możesz przecież wybrać umowę bez zobowiązań. Wiadomo, że będzie wtedy trochę droższej, ale nie będzie was obowiązywał konkretny okres korzystania z usługi. A ogólnie nawet światłowody są teraz tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Fakt. Jak wybrałem oferty dla studenta, to mi nie wyskoczyły żadne wyniki.

Zaraz będę do nich dzwonić - dostałem info, że telefonicznie przedstawiają o wiele więcej konkretów.

Tak, jak patrzę, to raczej z Netii chyba nic nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tzn. po swoich poszukiwaniach powiem ci tyle, że: UPC i Netia mają oferty bez zobowiązań. Vectra i jeszcze jeden operator mają na 11 miesięcy. Zadzwoń najlepiej do PanWybierak. Konkretniej to opisują, bo porównywarka to tylko liczby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...