Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
koleżanka

Gry dla dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sam nie wiem, czy gry na konsolę to dobry pomysł. U nas nie ma takiego sprzętu i dzieciaki chociaż nie mają o co walczyć. U nas przyjęło się, że w piątki dzieciaki mają 2h dziennie na grę w gry online: np. tutaj https://grynaprzegladarke.net/ jedno gra w te i te godziny, drugie w te i te i nie ma u nas konfliktów. Oczywiście gry są przez nas moderowane i nie ma serfowania po internecie w czasie gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jaką konsolę? Bo już jest ich trochę. Na pewno na Xbox One dla dziewczynki mogę polecić tę https://www.al.to/p/...adventures.html, siostra ma i zacina ostro. Jest zręcznościowa, niby dla dzieci 7+ ale jak dla mnie spokojnie i młodsze dzieciaki mogą w nią grać. Jest tryb jedno i wieloosobowy. No i jest w polskiej wersji językowej. Myślę, że mogłoby się spodobać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolę bardzo popularny jest Minecraft. Można spróbować też coś z platformówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym temacie :) Jestem w 100% pewien, że mi się one przydadzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto poszperać w tej sprawie w Internecie. Myślę, że na pewno znajdą się fajne porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Big Planet 3 - świetna zręcznościówka, również dla najmłodszych, na plus możliwość rozgrywki w kilka osób przy jednej konsoli, zabawna i barwna fabuła w trybie single player. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle przydatne porady! Dzięki wielkie za sprawdzone informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Trine!
Kolorowa, z bajeczną muzyczką, do tego z zagadkami logicznymi. No i można grać w kilka osób, a przecież wspólna zabawa córki z rodzicami będzie najfajniejsza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie opinie są tutaj mile widziane. Każdy może coś tutaj dorzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadłem nieco z obiegu, więc nie bardzo znam tytuły. Ale dzieci będą pewnie też chciały grać, więc czytam wątek uważnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...