Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
smieszek

Praca

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem członkiem zarządy firmy programistycznej w której ciągle brakuję rąk do pracy. Szef kazał mi coś z tym zrobić więc zaczęłam się rozglądać za pracownikami zza wschodniej granicy, Trafiłam na https://visaandwork.pl i wyczytałam że pomagają polskim firmą w zatrudnieniu ich. Czy waszym zdaniem powinnam nawiązać z nimi współpracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno bardzo waznym elementemw  poszukwianiu nowej pracy jest dobrze zrobione cv. Ale teraz sa mozliwosci. Ja  zrobilem swoje w kreatorze szybkiecv. I zwrocilo uwagę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście jest sporo ofert o pracę dla programistów, to zawód gdzie nie trudno znaleźć pracę i można w najlepszych ofertach przebierać. Na pewno ta zasługuje na uwagę https://www.aplikuj.pl/oferta/424229/programista-c-wdrozeniowiec-umowa-o-prace-zorius-pl#backto=%2Fszukaj%2F%3Fz%3D102 i ogólnie na aplikuj polecam przeglądać jak szukacie. Z różnych miejsc oferty, zawsze dobre warunki pracy i prosta aplikacja online. Dobre CV oczywiście trzeba stworzyć, samo wykształcenie to może być za mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co chwilę tak naprawdę pojawiają się nowe oferty pracy i też sama natknęłam się ostatnio na https://www.randstad.pl/program-stazowy/#  . W końcu sporo dobrego się o tej firmie mówi no i mam też znajomą która tam pracuje i zawsze zachwala miejsce swojej pracy. Pensja i benefity są ważne, także spróbuje swoich sił a co tam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem teraz jest dobry czas na wyjazd do pracy za granicę. Przykładowo do Niemiec wiele osób wyjeżdża, nie dziwię się bo mają tam nawet większe zasiłki rodzinne na dziecko niż u nas. Tutaj https://zwrot-podatkow.pl/kindergeld-a-500-plus o tym piszą, sama myślę nad wyjazdem i wtedy będę dostawać ich zasiłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...