Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
marmalek

Pomysł na biznes

Rekomendowane odpowiedzi

A może warto zainwestować biznes z pieczątkami. Ostatnio znalazłam taką firmę https://www.bib.olsztyn.pl/pieczatki-olsztyn/ i jestem nią zainteresowana. Zwłaszcza że takie pieczątki można zamawiać telefonicznie, osobiście a nawet poprzez wiadomość e-mail. Co jest prawdopodobnie bardzo komfortowe dla niektórych ludzi. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hmm nie sądzę aby popyt na pieczątki wzrastał w ostatnim czasie. To raczej nie byłaby zbyt sensowna inwestycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem dosyć fajny pomysł na biznes, bo z perspektywy czasu widzę, że był on bardzo opłacalny. Aktualnie wynajmuję noclegi nad morzem na wynajem krotkoterminowy. Dokupiłem także jeszcze jedną nieruchomość, a mianowicie apartament Lubicz w Rowach i mam zamiar również go wynajmować. To naprawdę jest opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Są różne pomysły na biznes i trzeba po prostu znaleźć swoją niszę. Ja aktualnie wynajmuję mieszkania nad morzem i biznes tak dobrze mi się kręci, że postanowiłem kupic jeszcze jedno mieszkanie. Moj wybór padl na apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Mieszkanie ma idealną lokalizację i będzie świetna opcją pod wynajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie do końca się zgodzę, że trzeba znaleźć niszę. Często najlepszy wybór to sprawdzona działalność, tylko że z zadbaniem o odpowiednią obsługę klienta. Znajomy ostatnio otworzył swoją firmę jako kamerzysta ślubny, szybko złapał zlecenia z https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/wideofilmowanie/miasto/bialystok,26 a jako że dba o klientów to teraz polecenia sypią się z prawej i lewej. Także podstawa to dobre relacje z klientami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A pomyślałeś że może nie warto zakładać firmy w twoim wieku? Tak naprawdę jest mnóstwo pracy pracy dla studenta Wrocław może spróbuj coś znaleźć złapać trochę doświadczenia w branży i wtedy wrócić do tematu firmy. Przede wszystkim będziesz wtedy mógł dostać wyższy kredyt co pozwoli Ci z większym impetem otworzyć firmę i wbić się na rynek.

Edytowane przez Cozakan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja na przykład postanowiłem ze będę wynajmowal mieszkania nad morzem i musze przyznac, że to niezwykle latwy i oplacalny biznes. szczególnie w sezonie letnim zarabia się na tym bardzo dobrze. Kupiłem tez nowe mieszkanie i zdecydowałem sie na apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Musze go wykończyć i będzie idealny pod wynajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli Wasz biznes jest w potrzebie zakupu mebli, czy wyposażenia sklepu to skontaktujcie sie z firmą femi https://femi.com.pl/oferta/manekiny-krawieckie-manekiny-pcv Niedawno znalazłam ich szukając manekinów PCV. Zainteresowałam sie, co jeszcze ciekawego robią. Własciwie to kompleksowo całe wyposazenie mozna u nich dostać. Kosze, stojaki, wieszaki sklepowe na ubrania, metkownice, full service. Patrząc po cenach to sa konkurencyjni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Znajomy założył firmę, która pozyskuje dofinansowania unijne dla firm - może pomyśl o czymś podobnym? Małych i średnich przedsiębiorstw jest od groma, raczej nietrudno będzie znaleźć klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem sporo ludzi zarabia nadal na sprzedaży przez internet. Niby jest już dużo sklepów online ale jeśli mamy towar z dobrą marżą i zrobimy to z głową to nadal może być to bardzo opłacalny biznes. Warto też wspierać sprzedaż na stronie własnego sklepu też innymi kanałami, warto wystawić swoją ofertę na takich portalach dla firm jak chociażby Arena.pl i tam też budować swoją markę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobrym sposobem na biznes może być prowadzenie magazynu lub hali magazynowo przemysłowej jeżeli byłbyś zauinteresowany postawieniem hali to  według mnie takie rzeczy jak projektowanie hal stalowych powinno się zostawiać specjalistom więc radze Ci odezwać sie do firmy mix.waw projetkowanie hal stalowych mają w małym palcu a do tego mogą Ci całą halę wybudować. Prezentują wysoki poziom projektowania hal stalowych więc na pewno będziesz z nich zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...