Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Nerd

Kamerka do monitoringu

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za kamerką która wysyłałaby informacje że coś w jej polu widzenia się pojawiło. Znajdzie się coś?? Możecie coś polecić z własnego doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Coś takiego np. EDIMAX [ IC-7100W]. Tylko to jest kamera wewnętrzna. Potrzbujesz takiej czy zewnętrzną?

Ta obsługuje wieloobszarową detekcję ruchu. Wiele obszarów detekcji ruchu pozwala efektywnie monitorować dom czy biuro. Po wykryciu ruchu w jednym z obszarów kamera natychmiast wysyła zdjęcie lub film ze zdarzenia na e-mail lub serwer FTP. Do tego wystarczy jakis skrypt wykrywający np. zmiany na serwerze FTP lub e-mail i ustawienie sposobu w jaki ma Cię powiadomić.

Oferuje też tryb nocny, dzięki podczerwieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

bardziej mi chodzi o wewnętrzną. Widziałem kamerkę Mikavi YE2 i szukam innych podobnych rozwiązań aby porównać jakość i cenę takich rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

z tej mikavi bęziesz zadowolony, u nas była używana jako elektroniczna niania a teraz jako monitoring jak nie ma nikogo w domu, jest spoko, nie była droga, widać wszystko w dobrej jakości, gdyby coś się dziao to przesyla zdjęcia na telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A do jakiej kwoty? Bo akurat jeżeli chodzi o kamerkę do monitoringu wewnątrz domu, to masz szeroki wybór, sprecyzuj tylko budżet i chętnie pomożemy, doradzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

zaciekawiła mnie ta kamerka Mikavi. O co chodzi z tą elektroniczną nianią?? A budżet to jakieś 300-400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...