Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! czy ktoś z forumowiczów korzystał może z lakier hybrydowy semilac tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, lecz najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za jakieś porady oraz dyrektywy z góry dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No nie polecam jednak smarować twarzy lakierem hybrydowym..... Hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jak innym ale mnie sie wydaje ze lakier hybrydowy to predzej do paznokci :D :D :D Ale jesli koniecznie cos do twarzy to polecam cetaphil md dermoprotector. Fajnie nawilza, szybko sie wchłania i nie pozostawia skóry tłustej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo że o skórę trzeba dbać, dbać o demakijaż, nakładanie kremów itd. Ale co jakiś czas warto też się udać do profesjonalistów na specjalne zabiegi. Na przykład ja mam sprawdzoną klinikę w Warszawie i tam zawsze jadę żeby zadbać o cerę - https://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ Mają najlepszy sprzęt i przede wszystkim najlepszych specjalistów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Cześć! czy ktoś z forumowiczów korzystał może z lakier hybrydowy semilac tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, lecz najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za jakieś porady oraz dyrektywy z góry dziękuję Pozdrawiam

 

Ja używam lakierów Semilac ale najczęściej są to taki żele UV: https://semilac.pl/pl/zele-uv hybryd używałam tylko kilka razy ale byłam z nich bardzo zadowolona. Generalnie lakiery tej marki mają bardzo dobre opinie.

Edytowane przez nielubiezimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej szukać w aptekach, bo drogeryjne kosmetyki niestety są słabej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Trafiłaś w 10! To moje ulubione lakiery, dzisiaj będę sobie robiła paznokcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To sie zgodze rzeczywiscie, ze te drogeryjne to roznie z nimi bywa jesli chodzi o jakosc. Oprocz aptek mozna tez poszperac w sieci w sklepach typowo z kosmetykami naturalnymi albo nawet tak jak oni https://ravina.pl/mydlo-naturalne-ekologiczne-weganskie-c-7.html prowadza swoj brendowy sklep online. Mozna od razu podejrzec sklad bez wychodzenia z domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak już zaczęliście ten temat to mogę Wam polecić doskonałą farbę do włosów, z której może korzystać każdy, chodzi mi o farbę naturalną marki Color & Soin jest trwała, dobrze kryje siwe pasemka i nie wywołuje reakcji alergicznej. Po farbowaniu włosy są wyjątkowo odżywione, puszyste i miękkie. Dodatkowo przestają się plątać i są bardziej lśniące, u mnie i moich koleżanek doskonale się sprawdziła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Te naturalne to dobry wybór, szczególnie kosmetyki z olejkiem arganowym. Dużo czytałam o jego świetnym działaniu. Same kosmetyki to dla mnie za mało, na zmarszczki szukałam czegoś konkretniejszego. Zabieg plasmą frakcyjną od www.instytutluisa.pl/bez-kategorii/plasma-frakcyjna-arc mega mnie zainteresował - na zmarszczki podobno pierwsza klasa!v

Edytowane przez Krisiti90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

polecam zerknac na stronke pachnaca kraina, kosmetykow od groma i do twarzy i ciala i wlosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...