Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ufo1987

Problem z captacha

Rekomendowane odpowiedzi

Niezależnie od przeglądarki wyświetla mi się takie coś: "SPRÓBUJ PONOWNIE PÓŹNIEJ. Twój komputer albo twoja sieć może wysyłać automatyczne zapytania. Aby chronić użytkowników nie możemy obecnie przetworzyć twojej prośby". Ratunku !!! Wygląda na to że sieć traktuje mnie jako bota. Co jakiś czas się uda wyświetlić co mam przepisać ale bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przyda mi się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja zdarza się podczas wyszukiwania w Google, przy ciągłym wpisywaniu konkretnych fraz w niewielkim odstępie czasu. Warto jest zresetować w takich wypadkach przeglądarkę - zazwyczaj to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle na tym nie znam... Nie będę mógł pomóc w tym obszarze tematycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za interesujące porady! Z całą pewnością przydadzą mi się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zmienne IP to spróbuj na zasadzie prób i błędów po prostu restartować swój router/modem i jeśli faktycznie IP ulegnie zmianie to zobacz, czy już problem znika. Jeśli nadal masz z tym problem lub masz stałe IP to skonsultuj się ze swoim ISP (usługodawcą twojego łącza internetowego) i opowiedz im o tym problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...