Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Co ostatnio sobie kupiliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim ostatnim zakupem były trzy kajzerki oraz serek śniadaniowy, zdecydowałem się na zakup takiego zestawu po porannym podejściu na szczyt budynku w którym pracuję. Brak energii mógł mnie zabić na tym etapie podróży, więc zdecydowałem że to czas na śniadanie i dokonując heroicznego przejścia do pobliskiej żabki zapaliłem też papierosa, na szczęscie miałem ich jeszcze parę ze sobą dlatego nie musiałem uzupełniać ich zapasu, stąd brak ich w spisie ostatnio kupionych rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu wymieniłem smartfona, z P9 Lite na Samsung Galaxy S7 ;-) Co prawda już nie najmłodszy telefon, ale petarda... i nawet aktualizację do Oreo dostał

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio uległem wypadkowi i obie nogi mam w gipsie. Mieszkam w bloku bez windy i nie wyobrażam sobie, że mógłbym zostać uziemiony w domu na 2 miesiące lub dłużej. Dlatego kupiłem sobie Schodołaz krzesełkowy ze strony https://www.pomocedlaseniora.pl/16-poruszanie. Dzięki łatwej możliwości rozkładania niewielkich rozmiarów można zabrać ze sobą też w podróż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio kupiłem sobie buty w sklepie internetowym. Od jakiegoś czasu biegam więc nabyłem obuwie do biegania firmy Asics. PO kilku treningach biegowym muszę przyznać, że buty są wygodne i w 100% spełniają swoją funkcję. Ponadto uległem pokusie kupna swetra na nieco zimniejsze dni. Przyznam się, że polubiłem kupno w sklepach internetowych, bo można trafić na wiele okazji i przecen oraz promocji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od czasu ostatniego wpisu nie dokonałem żadnego zakupu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do Was malutkie kwestię.Szukam właśnie dobrego oraz sprawdzonego sklepu internetowego z ciuchami. Posiadacie w tym temacie jakieś doświadczenie i zdołalibyście coś poradzić? Zastanawiam się w tym momencie, czy np. torebki sportowe listonoszki byłoby trafnym rozwiązaniem. Będę wdzięczny za wszelakie propozycje w tym przedmiocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio kupiłem sobie głośnik bezprzewodowy, o taki https://www.al.to/p/364613-glosnik-przenosny-jbl-flip-4-czarny.html i jestem bardzo zadowolony. Wygląda świetnie, dobrze wykonany, nawet ciężko byłoby go uszkodzić, jakbym miał kupić drugi raz też bym go wybrał tylko może w innym kolorze. Poza tym szybko się ładuje, ma długi czas pracy akumulatora i co najważniejsze genialny dźwięk. Bardzo fajna sprawa, zwłaszcza na wypadach za miasto ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

słyszeliście o programach antywirusowych które zabezpieczą wasze telefony? tutaj możecie poczytać o lokalizacji telefonów i nie tylko http://sprawdznumer.eu/a,ccim polecam aplikacje zabezpieczające :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio kupiłam sobie serum powiększające piersi o którym przeczytałam na stronie https://wieksze-piersi.com.pl/ . Co prawda nie oczekuję spektakularnych sukcesów, ale myślę że jeden rozmiar w górę całkowicie mnie usatysfakcjonuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam inwestuję w zdrowie - swoje i rodziny. Kupiłem oczyczczacz powietrza do domu DAIKIN URURU MCK75J VM-K, akurat na promocję w sferis trafiłem. Mocno Wam polecam zainwestować jeśli w jakimś zasmogowanym mieście mieszkacie - znacznie poprawia to komfort życia. Taki oczyszczacz usuwa bakterie, wirusy, pleśń i związki chemiczne. Bardzo dobra wydajność, a jednocześnie cicha praca, prawie niesłyszalny jest, ok 16 dB generuje.

Dodatkowo bada stan wilgotności powietrza - w razie potrzeby nawilża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.01.2019 o 21:24, HoneyBee napisał:

Ja tam inwestuję w zdrowie - swoje i rodziny. Kupiłem oczyczczacz powietrza do domu DAIKIN URURU MCK75J VM-K, akurat na promocję w sferis trafiłem. Mocno Wam polecam zainwestować jeśli w jakimś zasmogowanym mieście mieszkacie - znacznie poprawia to komfort życia. Taki oczyszczacz usuwa bakterie, wirusy, pleśń i związki chemiczne. Bardzo dobra wydajność, a jednocześnie cicha praca, prawie niesłyszalny jest, ok 16 dB generuje.

Dodatkowo bada stan wilgotności powietrza - w razie potrzeby nawilża.

Mocno zastanawiam się właśnie nad zakupem oczyszczacza w takim budżecie. Powiedz, a jak z filtrami? Czy producent określa częstotliwość ich wymiany? Jak wypadają cenowo? 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.01.2019 o 18:46, starkeeper napisał:

Mocno zastanawiam się właśnie nad zakupem oczyszczacza w takim budżecie. Powiedz, a jak z filtrami? Czy producent określa częstotliwość ich wymiany? Jak wypadają cenowo? 

Urządzenie posiada dwa wymienne filtry: harmonijkowy i nawilżacza. Pozostałe należy co jakiś czas oczyścić, stosując się do wskazówek zawartych w instrukcji obsługi. O konieczności wymiany filtrów informują diody, natomiast o potrzebie napełnienia zbiornika z wodą sygnał dźwiękowy. Producent dołączył w zestawie 6 filtrów harmonijkowych, co wraz z filtrem znajdującym się w oczyszczaczu starcza na +- 7 lat użytkowania, więc przez najbliższe 7 lat nie trzeba się martwić dodatkowymi kosztami :rolleyes:

Sam dostęp do filtrów jest bardzo prosty, trzeba koniecznie o nie dbać, czyścić, odkażać, aby powietrze było świeże i zdrowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi