Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
konieczynkae

Catering / pojemniki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu poszerzyłam swoją restaurację o catering na wynos. Zależy mi na zachowaniu jakości i świeżości przewożonych potraw więc myślę by kupić porządne pojemniki do przewożenia. Znalazłam kilka ciekawych propozycji na http://abbakery.pl/sklep-online/catering/pojemniki-do-transportu-przewozenia-zywnosci/pojemnik-termoizolacyjny/ , które wydają się być odpowiednie. Jak Wy radzicie sobie z przewożenie potraw?

Edytowane przez konieczynkae

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiednie pojemniki są bardzo ważne.. ja gdy testowalam rozne firmy cateringowe tez zwracalam na to uwage :) Najbardziej spasowal mi Macro Bios Bar przede wszystkim za smak i różnorodnośc ale także szybki czas dostarczenia posiłku w odpowiednich styropianowych pojemnikach które dobrze trzymały ciepło caly dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja takie jedzenie z cateringu zamawiałem od firmy Catering Arts, kiedy organizowalismy event firmowy. przywieźli wszystko świetnie zapakowane, także pudełka do zapakunku jak najbardziej mają znaczenie, bo w transporcie jedzenie dojedzie w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ważne by wybrać dobrą firme cateringową na takie przyjęcia. My w firmie zamawialiśmy ostatnio jedzenie od catering arts, którzy nam wszystko świetnie przygotowali i obsłużyli naszą imprezę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

takie cateringi sa bardzo fajne. ja korzystałem kiedys z uslug firmy catering arts i przygotowali dla mnie mnóstwo pysznego jedzenia, dostarczyli je na czas i wszystkim smakowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...