Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Bellsprout

Transport żywności

Rekomendowane odpowiedzi

Szukamy dobrej jakości pojemniki do transportu żywności, które są gwarancją bezpiecznego przewozu różnego rodzaju dań. Otwieramy swój rodzinny biznes i stąd takie zapotrzebowanie. Znacie takie miejsca jak te http://abbakery.pl/sklep-online/catering/pojemniki-do-transportu-przewozenia-zywnosci/ , gdzie kupie taki sprzęt do naszego zakładu gastronomicznego? Myślałem sobie, że może znajdę coś w internecie??

Edytowane przez Bellsprout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Żywność należy transportować w odpowiednich opakowaniach, tutaj https://yanko.com.pl/  macie producenta który takie oferuje w dobrej cenie. Ja od nich zamawiałam do swojego biznesu i opłacało się, tym bardziej że dobra jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno taki transport wymaga już odpowiednich zabezpieczeń i też rodzaju samochodów przystosowanych do transportu żywności właśnie. Wiadomo, że do konkretnego transportu trzeba się odpowiednio przygotować. Jak będziecie potrzebować wsparcia przy eksporcie, eksporcie na wschód to firma https://ccrw.pl/certyfikat-zgodnosci-gost-k/ i ich usługi na pewno się przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...