Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
gogin

Dom czy apartament?

Rekomendowane odpowiedzi

Co według Was jest lepszym miejscem do zamieszkania - dom na przedmieściach czy apartament w lokalizacji blisko centrum typu http://berezynska46.pl na Saskiej Kępie? Z jednej strony cisza i spokój ale wszędzie daleko a drugiej fajna lokalizacja ale mniej swobody. Co wy byście wybrali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie i mimo wszystko jednak dom. Swój, duży, własny dom jest lepszy od najlepszego, najnowocześniejszego mieszkania, czy apartamentu. Dokładnie jeszcze opcja posiadania własnego ogrodu jest w tym wszystkim najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Myslę, że dom w tym przypadku jest lepszym rozwiązaniem. My też stalismy przed takim wyborem, ale wygrał dom ze względu na ogródek. A w przeprowadzce pomogła nam firma transportowa Wiki z Warszawy. bardzo szybko i sprawnie poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja cenię dom poza gwarem miasta w ciszy i spokoju. Koszta też są tańsze co mnie przekonuje do tego bardziej.

 

___

 

 

seksuolog kraków

 

Katarzyna Adamska Gabinet Lekarski

 

ul. Wielicka 42/u3 30-552 Kraków

 

NIP: 7361485809

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja wybrałem mieszkanie, niedawno też się tam przeprowadzaliśmy, a do przeprowadzki wynajęliśmy firmę transportową Wiki z Warszawy. Sami bysmy sobie nie poradzili!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja wybrałbym mieszkanie, ze względu na łatwiejsze dojazdy i życie w centrum miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja wybrałem mieszkanie, niedawno też się tam przeprowadzaliśmy, a do przeprowadzki wynajęliśmy firmę transportową Wiki z Warszawy. Sami bysmy sobie nie poradzili!

No właśnie wszystko zależy od naszych możliwości i potrzeb. Nie każdy w mieście się odnajdzie.

A co powiedzielibyście na taki domek:

https://www.dominanta.pl/projekty-domow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie apartament. Nie zniósłbym życia poza miastem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

hej,

jak dla mnie tylko dom! oczywiście z ogrodem i inteligentnie wyposażony. Przy okazji mogę polecić dla wszystkich domowników świetne urządzenia grzewcze od firmy moderator. Sami sprawdźcie - http://www.moderator.com.pl/ Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W moim wieku apartament jest jedyną opcją ale na starość pewnie będę sie chciał przeprowadzić na obrzeża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie wolę ciszę i spokój więc dom na przedmieściach.

 

___

 

 

apartamenty do wynajęcia

 

Silver Apartments s.c. Krawiecka 3/18 50-148 Wrocław

 

NIP: 894-297-86-26

 

REGON: 21026233

 

wroclaw@silverapartments.pl 48698688344

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wybrałabym dom na przedmiesciach. Nie ma nic piekniejszego niz mysl, ze wracasz z pracy i mozesz polezec na trawie, a nie dalej wpatrywac sie w beton :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W polsce apartamentu jako główne miejsce do mieszkania bym raczej nie chciał, wolałbym dom, bo polskie miasta nie są specjalnie ciekawe dla mnie. Natomiast w takim NY zdecydowanie apartament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie apartament, bo przynajmniej nie trzeba kosić trawy i matrwic się o usterki. Sam zresztą niedawno postanowiłem zakupić właśnie apartament Lubicz w miejscowości Rowy. jest on w świetnej lokalizacji, więc będzie tez idealny pod wynajem, na przykład na sezon letni. Mozna tutaj na tym świetnie zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Otóż to!! Mamy podobne myślenie i wyobrażenie o wygodnym mieszkaniu :) I też bym wybrała nadmorskie osiedle ale to Atala wydaje mi się bardziej atrakcyjne ze względu na bliskość do morza no i ten widok z okien na Zatokę jest bezcenny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem niedawno nowe mieszkanie i pragnąłbym je zabezpieczyć. Mam małe doświadczenie w tym zakresie i dlatego też pragnąłbym się Was w tej sprawie doradzić. W oko wpadły mi takie propozycje jak https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/blog/na-czym-polega-zakup-polisy-mieszkaniowej-w-banku. Co na ten temat uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wybrałbym dom, tzn wybrałem bo mieszkam w domu jednorodzinnym. Bardzo cenię sobie prywatność, swobodę i to, że posiadam ogródek. Poza tym wcale nie mam daleko do sklepów, bubów czy urzędów. Dojazd samochodem to kwestia 10 minut, komunikacją podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No nie bulę czynszu co miesiąc tylko podatek roczny- to jest naprawdę niebo a ziemia w kosztach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...