Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Obieg dokumentów w firmie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję sposobów na ulepszenie obiegu dokumentów w firmie (firma jest raczej niewielka). Czy ktoś ma jakieś sprawdzone ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma tutaj znaczenia czy firma jest mała czy duża. Elektroniczny obieg dokumentów to bardzo ważna kwestia ponieważ daje mozliwość usprawnienia pracy w firmie. Obnizy to znacznie koszty.

Proponowałbym oddać to wszystko profesjonalnej firmie informatycznej. Dzieki temu będziesz miał pewność,że wszystko jest w bezpiecznych rękach.

Poczytaj sobie o tej możliwości na tej stronie

https://www.edison.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow

Firma ma szeroka ofertę usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno byłoby Ci znacznie łatwiej jakbyś zlecić wirtualną obsługę klientów na zewnątrz firmy. Ja korzystam tutaj z usług firmy http://twojasystent24.pl/ , i powiem Ci, że według mnie to świetne rozwiązanie. Dzięki temu nie muszę się martwić bieżącą obsługą klientów, bo robi to za mnie ich firma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście te strony okazują się bardzo przydatne !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo dobry obieg dokumentów w firmie to podstawa, nawet nie wiecie jakie problemy mogą wyniknąć jeśli coś w księgowości jest nie tak. Najlepiej nie ryzykować i zatrudnić specjalistów którzy zrobią profesjonalny pogram pod daną firmę. Wiadomo jeśli firma jest mniejsza to lepiej kupić gotowe rozwiązanie aczkolwiek dedykowany system będzie zawsze lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi