Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Wystrój nowego pokoju - oświetlenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Przeprowadziliśmy się niedawno do kolejnego, większego mieszkania wraz z całą grupą. Przeprowadzka jest już zakończona. Obecnie organizujemy nasz nowy salon oraz wyszukujemy ciekawej drewnianej lampy takiej jak ta. Proszę o radę w doborze i z chęcią wysłucham waszej opinii o tegoż wariantu ozdobach oraz świetle. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie podobają mi się takie inspirowane lampy. Znalazłam również sklep z ogromnym asortymentem w sieci https://www.lampdesign.pl/ muszę przyznać, że w sklepach stacjonarnych nie ma tak dużego wyboru. Sklep Lamp Design jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Designerskie oświetlenie to podstawa nowoczesnego wnętrza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze dobrane oświetlenie to ważna kwestia i na pewno warto się dobrze zastanowić zanim się kupi. Najpopularniejsze jest chyba oświetlenie LED i przy jego pomocy można stworzyć wiele naprawdę ciekawych aranżacji. Tu https://www.risdekoracje.pl/aranzacja-sypialni-lub-pokoju-nastolatki-przy-pomocy-oswietlenia-led/ można o tym poczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Coś delikatniejszego tak myślę. Ja to wolę raczej takie bardziej delikatne oświetlenie. Jeżeli chodzi o urządzenie pokoju to przede wszystkim trzeba pomyśleć o jakiś meblach i od tego pewnie zacząć. Może tak zainteresują was też Szafki RTV? Ja pod telewizorem planuje załatwić sobie jakąś taką bardzo długą i wąską - tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...