Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Przyrządy do kuchni - jakieś propozycje?

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich. Jesteśmy na odcinku kompletowania mebli do naszej turbo-gastronomii i mamy pytanie, czy frytownica gazowa jest niezbędny w niniejszym biznesie bowiem na ogół bynajmniej nie starczy od razu. Dzięki i przyjmujemy wkrótce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hmm wydaje mi się że takie podstawowe urzadzenia to na pewno jakieś lodówki czy zmywarki takie jak ma WInterhalter - profesjonalne, gastronomiczne które się sprawdzą przy ciągłej pracy i nie padną w niewłaściwym momencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zależy co rozumiesz jako turbo gastronomię. Takie urządzenia jak te zmywarki od Winterhalter to na pewno potrzebujecie, jak chcecie oszczędzić to możecie wynająć bo też jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast dzbanka można sobie zainstalować system zmiękczający wodę. Dużo lepsze rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To już wy powinniście wiedzieć co wam się najbardziej przyda. Takich sprzętów jest u mnie sporo, ale mam też i bardzo dużą kuchnie na całe szczęście. Najbardziej to lubię mój multicooker, pracuje na nim codziennie. Na stronie https://www.ceneo.pl/106347053 udało mi się znaleźć bardzo dobrą okazje cenową, tym bardziej sobie chwalę ten zakup.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...