Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Potrzebne meble biurowe - pomóżcie dobrać!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje waszej porady odnośnie zakupu oryginalnych mebli do naszego biura. Już od dłuższego czasu poszukuję biurka na komputer . Czy ktoś potrafi mi doradzić? Wiecie coś może o niniejszej spółce i korzystaliście z jej pomocy. Boję się kupowac meble przez internet Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Trudno się nie zgodzić z owym założeniem. Z drugiej jednak strony wciąż brakuje kilku ważnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ja takie rzeczy jak meble to akurat wole wybierac stacjonarnie. Wole sprawdzic, dotknac itp. Wszystko przynajmniej mam wtedy pod kontrola, a nie kupuje kota w worku. Ostatnio kupowalismy meble w salonie agata i super sie sprawdzaja. Z tego co wiem biurka tez maja tam bardzo fajne. No i oferty sa ok, a mozna tez zamowic online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Są firmy, które zajmą się takimi sprawami kompleksowo, nawet zaprojektują wnętrze biura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie coś znajdziecie, firm z meblami biurowymi jest bardzo dużo. Warto postawić na takich specjalistów jak https://mikomaxsmartoffice.com/pl/jak-covid-napedza-zmiany-w-miejscu-i-sposobie-pracy/ gdzie można znaleźć pomoc przy urządzaniu wnętrz firmowych, podążają za trendami i zaproponują tu na pewno coś innowacyjnego i ergonomicznego dla waszych firm. Oprócz mebli mnie zainteresowały proponowane tu kabiny hush work, też i opcja na zaaranżowanie specjalnych stref relaksu w biurze i budki telefoniczne dla biura.

Edytowane przez Krisiti90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...