Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Amelia1990

Jakie szafki wybrać do sypialni?

Rekomendowane odpowiedzi

Te to chyba bardziej pod rtv ;) sama tez mam z salonu agata szafki nocne. wiadomo, kwestia gustu i tego, co komu odpowiada, ale ja z moich jestem zadowolona ze wzgledu na ich pojemnosc i praktycznosc. Dlugo szukalam szafek ktore beda odpowiedniej wysokosci do lozka i dopiero w salonie agata sie udalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co, ja preferuję kupować raczej od razu całe komplety takich mebli. Ostatnio jak robiłem remont u mnie w sypialni to postanowiliśmy wraz z małżonką postawić na meble, które znaleźliśmy na stronie https://meblezet.com/13-komplety-mebli-do-sypialni . Z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że to był naprawdę świetny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w sypialni szafka służy do postawienia lampki i położenia książki więc jest dosyć mała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem do mojego pokoju wprowadzić trochę harmonii oraz miejsca. Dlatego musiałem sprzedać trochę mebli oraz zakupić nowych. Po pomalowaniu ścian zacząłem szukać odpowiedniej szafy i bardzo szybko znalazłem model szafy ze sklepu meblefirany szafa wenge która posiada wszystko czego potrzebuję, mianowicie dużo miejsca oraz idealny kolor, który na pewno będzie świetnie komponować z resztą mebli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sypialnia to przede wszystkim łóżko oczywiście. Na tym powinniście się w pierwszej kolejności skupić. Jak łóżko to i też materac przecież. Może tak zainteresują was Materace 160x200? Ten rozmiar jest według mnie najlepszą z opcji, polecam o takich pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...