Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
wojtek9090

Rolety

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dostałem niedawno bardzo dobrą cenowo ofertę na rolety wewnętrzne od marki Najtańsze we Wszechświecie z Krakowa i zastanawiam się, czy macie dobre doświadczenia z tymi wykonawcami dekoracji okiennych? Proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A podobają Ci się w ogóle te rolety? Bo ja tam wolę firanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Miałem dość duży montaż żaluzji wykonywany przez krakowską markę „Najtańsze we Wszechświecie”. Zlecenie na wykończenie biura jakościowymi żaluzjami, łącznie z dopasowaniem produktu, technik sterowania. Nacisk na łatwe czyszczenie i zdejmowanie. Trafiłem na nich po przeczytaniu kilku pozytywnych komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hej.

Poszukuję właśnie jakiegoś porządnego sklepu z roletami zewnętrznymi z Katowic... Czy ktoś z Was może coś w tym temacie polecić? Nie ma co ukrywać, że w Internecie jest całe mnóstwo różnego rodzaju ofert, przez co ciężko jest się na coś zdecydować.

Poszperałem na ten moment w Internecie i dobre opinie w Sieci zbiera http://roleter.pl/ Czy ktoś z Was miał może z nimi styczność i jest w stanie doradzić, czy ta oferta jest warta uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...