Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
tamara902

Wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam pojechać w te wakacje do Barcelony. Jak myślicie czy apartamenty w hiszpanii są warte swojej ceny? Jeden międzynarodowy touroperator specjalizujący się w destynacji hiszpańskiej ma bardzo fajne oferty ale nigdy tam nie byłam. Za wyjazdem przemawia jeszcze fakt że oni działają na miejscu w Hiszpanii. Jak myślicie, jechać?

Edytowane przez tamara902

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A nie chcesz czasem jechać gdzieś dalej niż tylko do Barcelony ? Jeśli mam być z Tobą szczery to mnie już się znudziły te wycieczki po Europie i teraz szukam czegoś bardziej egzotycznego. Ostatnio natrafiłem na stronie Unique Moments na ofertę Last minute na Zanzibar http://www.um24.pl/last-minute/zanzibar . Bardzo mi się spodobał ten wyjazd, bo jest mega atrakcyjny pod każdym względem ;) rzuć sobie okiem bo na pewno Cię to zainteresuje, a może spotkamy się na miejscu i Twoja Barcelona pójdzie w zapomnienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja wolę podróżować po Polsce i zwiedzać nasz kraj, przynajmniej jest bezpiecznie. Byłem teraz niedawno w Kudowie Zdroju, gdzie zatrzymaliśmy się w hotelu verde montana. Było bardzo fajnie, bo to typowo uzdrowiskowy hotel, mają zabiegi w spa a takze fizjoterapeutyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

My zapewne wybierzemy sie na urlop do kudowy zdroju. Jest tam naprawdę bardzo fajnie. Mamy już znaleziony hotel verde montana, w którym będziemy chcieli sie zatrzymać. Mają tam rowniez strefę wellness, a na tym nam bardzo zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sezon w pełni, ja to jeszcze nigdzie nie byłam, ale mam jeszcze czas:) Powoli przygotowuje się do wyjazdu i mam już kilka pomysłów na ten. Na pewno będzie to wypad nad morze. Na stronie https://gosup.pl/torby-wodoszczelne-95 znalazłam tak torby wodoszczelne i cały niezbędny sprzęt do pływania deskami SUP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...