Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
1985Adrian

projekt domu

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam to biuro projektowe

https://www.domywstylu.pl/

 

Mają tam sporo porządnych projektów domów. W dobrej cenie. Przy większości znajduje się wycena, tak wiec możesz mniej więcej ocenić ile będzie kosztowała budowa takiego domu. Jesli nie ma to bez problemu możesz do nich napisać i powinni zrobić Ci realną wycenę realizacji.

 

Druga opcja to zlecenie indywidualnego projektu domu projektantowi. Musisz się tutaj jednak liczyć z o wiele większym kosztem.Rozmawiałem ostatnio z konstruktorem, który pracuje w biurze projektowym i stwierdził, że jest to cena ok 20-30 tys. złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że lepszym sposobem będzie po prostu zakup domu. Wtedy unikniemy koszty projektu dlatego chciałbym polecić Wam stronkę, z której sam korzystałem kiedy kupowałem swój dom ! Chodzi mi o https://homefree.eu/pl/cat/nieruchomo-ci-1 .Jest tam naprawdę bardzo wiele różnych ogłoszeń dotyczących tematu nieruchomości. Jestem zdania, że warto sobie zajrzeć na tą stronę z ogłoszeniami, z pewnością na tym skorzystacie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej zajrzeć do dobrego biura projektowego. W internecie najróżniejsze propozycje znajdziecie na stronie https://pracownia-projekty.dom.pl/ . Zdecydowanie warto rzucić na nie okiem - tym bardziej, że w bazie jest aż ponad dwadzieścia tysięcy najróżniejszych projektów. Myślę, że jest z czego wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Polecam biuro Archon+ i ich stronę gdzie znajdziesz projekty domów jednorodzinnych o różnej wielkości, układzie. Mnie interesował od początku dom parterowy i na taki się zdecydowaliśmy. Wybór był, nie widzę potrzeby wykonywania indywidualnych projektów skoro tych gotowych mamy tyle dostępnych. Wszystkie przygotowane zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, normami europejskimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...