Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
relaxninho

Kredyt dla firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej samodzielnie pozyskiwać kredyt dla firm czy korzystać z usług doradcy? Macie jakieś doświadczenie w tym aspekcie? Jakie warunki trzeba spełnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze jest rozeznać się w tego typu sprawach w Internecie. Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czy korzystaliście może kiedyś z firm pożyczkowych? Ja właśnie szukam jakiś słusznych propozycji. Na nieszczęście, nie zawsze w życiu idzie prawidłowo i przydałby się jakiś zastrzyk forsy. Czy uważacie, że dla przykładu propozycja chwilówki w Pożyczka OK będzie poprawnym rozwiązaniem? Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Można i tak i tak. Warto jest skorzystać z pomocy doradcy jeśli orientujemy się, ze dany doradca ma doświadczenie. Warto jest jednak również porównać sobie oferty pożyczek samodzielnie i zweryfikowac czy przypadkiem sami nie znajdziemy lepszej oferty. Nie nalezy tak do końca ufać bo obecnie jest bardzo wielu doradców kredytowych, a nie każdy jest dobry. Poza tym w sieci obecnie jest bardzo wiele stron z aktualizowanymi rankingami pozyczek, na których można zorientować się jakie firmy maja najlepsze oferty w tym zakresie.

Na tej stronie jest taki ranking: https://www.24gliwice.pl/wiadomosci/ranking-najlepszych-firm-pozyczkowych-ta-firma-wygrala-po-raz-kolejny/

Edytowane przez Maxley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Takie jest moje zdanie, że nie ma nic niegodnego w pożyczaniu pieniędzy, ale powinno się wiedzieć, że jest to zobowiązanie do spłacenia. Bezsprzecznie przeróżnie w życiu może się zdarzyć i w razie co spłata chwilówek Poznań okazała się problematyczna to trzeba szukać rozwiązań np. kredytów oddłużeniowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...