Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
zozolus

Jak się odchudzać?

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle się mówi o odchudzaniu, jednak dalej brakuje rzetelnych informacji. Znacie jakieś sprawdzone metody na gubienie zbędnych kilogramów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja znam bardzo fajną metodę, bo sam ją stosuję. A mianowicie jestem na diecie z cateringu dietetycznego Warszawski dzień. Dostaję codziennie porcję posiłkow i nie muszę sie juz martwić wymyslaniem zdrowych potraw, ani gotowaniem. Jestem też tak pojedzony, że nie mam ochoty na przekąski, a kilogramy lecą w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja postawilam po prostu na regularne posilki i zdrowsze produkty ;) Do tego troche aktywnosci fizycznej i waga sama zaczela leciec w dol :) Nie musialam nawet rezygnowac z moich ulubionych https://zolte.hochland.pl/ ale np chleb zamienilam na vase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mnie pomogla zmiana zywienia na bezglutenowe i cwiczenia. Staram sie nie tracic wiele czasu w kuchni i jednak spedzac go bardziej aktywnie wiec albo gotuje na dwa dni albo zamawiam z macro bios baru. Do tego plywam biegam i pije duzo wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

po ciązy strasznie się męczylam z moją wagą i bardzo chciałam schudnąć zeby lepiej się czuć. pierwsze co zrobiłam po okresie karmienia piersią to zaczęłam jeśc regularnie 5 posiłków dziennie, bez podjadania po dziecku:) najgorzej było ze słodyczami, ale po jakimś czasie zastąpiłam je 1-2 łyzeczkami dzemu https://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/dzemy/dzemy-owocowe kawę słodziłam zawsze 2 łyzeczki-stopniowo, po pół łyzeczki, ograniczałam tę ilość. teraz piję kawę zupełnie gorzką. do tego oczywiście ćwiczenia nóg, skakanka i spacery z małym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zmienić całkowicie nawyki! Żywieniowe na pewno. Odłożyć przekąski, zamiast tego na podwieczorek zjeść garść marchewek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Ci, że odchudzanie to wcale nie jest takie proste, należy pamiętać by podczas diety uzupełniać wszystkie składniki. Ja na przykład korzystałem kiedyś z diety wzbogaconej o koktajle odchudzające. Zerknijcie sobie na stronkę https://www.skoknawage.pl/koktajle-odchudzajace/ ,gdzie znajduje się naprawdę bardzo wiele różnych przepisów właśnie na takie naturalne i zdrowe napoje. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie, a z doświadczenia wiem, że są one bardzo skuteczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie kluczem jest zrównoważona dieta. Bez tego nie ma co myśleć o odchudzaniu. Ja np często zamawiam sobie różne rzeczy przez internet do jedzenia, ale zamiast kebabów jest to np sushi kushi - bardzo smaczne i zdrowie. No i od sushi się nie tyje

Edytowane przez Geo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Schudniecie to chyba nie jest az tak trudnym tematem jak budowa rakiety lecacej w kosmos, prawda? Jednak nadal duzo osob ma z tym problem. Potrzeba do tego duzo dyscypliny bo jednak stare nawyki zywieniowe czesto moga wziasc nad nami gore. Warto rozejrzec sie po blogach zwiazanych z tematyka fitness i przygotowac sobie jakis zestaw cwiczen .. dla mezczyzn oczywiscie silownia badz tez jakis wymagajacy fizycznie sport. Do tego potrzebna bedzie odpowiednia dieta pozbawiona jak najwiekszej ilosci tluszczy, a takze produktow przetwarzanych na masowa skale. Proponuje zaczac takze na wlasna reke gotowac (w miare mozliwosci oczywiscie). W sieci jest bardzo duzo ciekawych przepisow. Jesli o mnie chodzi to ostatnimi czasy lubie sobie robic wszelkiego rodzaju salatki tego typu https://uwielbiam.pl/przepis/makaron-sojowy-z-kurczakiem-i-warzywami Makaronem mozna sie bardzo dobrze najesc w przystepnej cenie. Do tego z wybranych warzyw mamy gotowy zastrzyk witamn co jest rowniez potrzebne naszemu organizmowi. Najwazniejsze - systematycznosc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno musisz starać się jeść regularnie i pić bardzo duże ilości wody - to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że każdy z Was ma sporo racji, jednak nie zwróciliście uwagi na to, że równie ważne co regularne posiłki i wysiłek jest jakość jedzonych produktów. Jeśli o mnie chodzi to ja bardzo często korzystam ze sklepów internetowych, bo po prostu nie chcę tracić czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych, a dwa mam już sprawdzonych dostawców, gdzie wiem, że mogę liczyć na bardzo dobre produkty pod względem jakościowym, mam tutaj na myśli na przykład stronę http://www.limpol.pl/oferta/detal/pasty-warzywne gdzie zamawiam bardzo dobre pasty warzywne ! Polecam zajrzeć, bo naprawdę warto moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja aktualnie jestem na diecie i zamawiam sobie dietę pudełkową z Optimal Fit, na której udało mi się już sporo schudnąć. Dieta jest bardzo smaczna, zróżnicowana i syta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Bez pomocy osób, które na tym się znają jak np. dietetyk możesz sobie narobić więcej krzywdy.

Edytowane przez Geo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja dużo schudłem, kiedy zacząłem dietę pudełkową z Optimal Fit z Krakowa.Jadłem codziennie pięć zbilansowanych i zdrowych posiłków, dzięki którym byłem syty i jadłem regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej zacząć sie odchudzac z głową i jeść regularne a zdrowe posilki. ja zacząłem własnie od zmiany diety i zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzien by gessler. jedzenie jest pyszne, bardzo mi smakuje, a kilogramy lecą w doł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem regularne posiłki i picie bardzo dużej ilości wody to dwie rzeczy, które powinny być priorytetami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo istotne są regularne posiłki jak już wspomniano wyżej. Najlepiej 5 lekkich w ciągu dnia. Jeśli zjemy 2 lub 3 ale bardzo syte to wcale tym sobie nie ułatwiamy. W dodatku najlepiej odstawić kolorowe gazowane napoje, pić dużo wody mineralnej, ograniczyć cukier i zapewnić sobie dawkę ruchu. Proste zasady, które dają wymierne efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno dobrą opcją będzie dieta z dowozem . Bardzo wiele osób się na nią decyduje bo do wyboru mamy najróżniejsze warianty, dzięki którym w łatwością dopasujemy taką dietę do swoich wymagań. Dzięki takiej diecie można z łatwością skutecznie schudnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się! Usłyszałem kiedyś, że tyle czasu ile przybierasz na wadze, tyle samo musisz poświęcić na odchudzanie. Oczywiście są to wyrzeczenia i samodyscyplina, ale również świetna okazja, żeby zmienić styl życia i złe nawyki :) Nie ma moim zdaniem złotej recepty, która pozwoli ci schudnąć w dwa tygodnie. Tylko zmiana diety i regularny wysiłek fizyczny gwarantują zdrowy i długotrwały efekt :)

Polecam bo i samopoczucie jest lepsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...