Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bony00

Skoki spadochronem w tandemie

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, czy to dobry pomysl, zeby zakladac nowy watek, ale ciekaw jestem co czuje tandempilot kiedy skacze z pasazerem :-) czy to bardzo duza roznica niz skoczyc samemu? i jeszcze pytanie dotyczace takich niepokornych pasazerow, co robicie jezeli ktos jest mimo wszystko tak przerazony tym skokiem, ze zaczyna sie szarpac, albo bardzo glosno krzyczec....zdarzaja sie w ogole takie ekstremalne sytuacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem o tym ostatnio ze znajomym, który pracuje w takiej szkole i powiedział,że raz tylko zdarzył a mu się sytuacja, w ktorej osoba skacząca spanikowała. Dalo się to jednak szybko opanowac oraz się uspokoiła. Tak naprawdę skok w tandemie wiele sie nie rózni od samodzielnego skoku. Spadochron jest inny ponieawż musi byc na dwie osoby.

http://24wroclaw.pl/artykul,6844

Wszystko jest dokładnie przygotowywane oraz jest bezpieczne. Aktualne technologie sprawiają,ze praktycznie nie ma możliwości aby spadochron się nie otworzył ( bo wiele osób wlasnie tego się z tego co wiem obawia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem nawet ostatnio, żeby zafundować taki prezent bratu, bo często wspomina, ze bardzo chciałby skoczyć ze spadochronem. Obawiam się tylko, ze moi rodzice mogliby mnie znienawidzić. Swoją drogą musi to być bardzo fajne doświadczenie, a to że ludzie panikują i to już tam na górze, nie jest niczym dziwnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi