Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
danutka660

Śmierć bliskiej osoby

Rekomendowane odpowiedzi

Córka znajomej była świadkiem śmierci swego ojca. W wyniku tego wydarzenia popadła w depresję, ma stany lękowe - strasznie osłabła na psychice. Matka postanowiła żądać zadośćuczynienia z pomocąhttps://www.tuodszkodowania.pl/aktualnosci/jakie-kwoty-zasadzaja-polskie-sady-w-sprawach-o-zadoscuczynienie-za-smierc-osoby-najblizszej/ z powodu ciągłego leczenia dziecka i wizyt u lekarzy. Czy ktoś miał podobną sytuację? Udało się wygrać sprawę?

Edytowane przez danutka660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

w takich wypadkach naprawdę nie łatwo sobie poradzić z życiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

serdecznie współczuję... Taka sytuacja nigdy nie jest komfortowa. W takich sytuacjach, człowiek nie potrafi myśleć racjonalnie, ale powinien... Dlatego pamiętajcie, w przypadku poszukiwań nagrobka najlepiej udać się na stronę http://nagrobki-granitex.pl/ i tam sprawić ostatni podarunek bliskiej osobie.

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na temat odszkodowań i zadośćuczynień czytałem na stronie http://www.wartobycdobrym.pl/. Pojawia się tylko pytanie: kto miałby to zadośćuczynienie wypłacić? Nie napisałaś żadnych szczegółów. Jeżeli nie był to wypadek to wątpię żeby można było cokolwiek zdziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że przy takich sprawach odszkodowanie to ostatnia rzecz na jaką powinniśmy patrzeć... Wydaje mi się, że najważniejsze jest godne pożegnanie się i pochowanie zmarłego, a później jak najszybsze zadbanie o ładny nagrobek. Ja nie myślałem o tym i teraz żałuje, że tak późno zdecydowałem się na współpracę z firmą z Krakowa. Dopiero po roku zdecydowałem się na skorzystanie z oferty na stronie https://krakgranit.pl/granity/ . Jednak lepiej późno niż wcale, a o odszkodowaniu nie pomyślałem nigdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...