Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
bartu30

Meble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie kupujecie meble do swoich mieszkań, domów? Lepiej jest kupować w salonie meblowym czy zamawiając ze strony internetowej? a może u stolarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkm forumowiczom tego forum :) Jakiś czas temu zachciało mi się odświeżenia swojego mieszkania i zdecydowałem się na grunotwny remont. Oczywiście włącznie z wymianą wszystkich mebli w meszkaniu, bo bez tego nie można mówić o pełnym odświeżeniu mieszkania :) Zależy mi na tym, żeby kupić meble nowoczesne, do wszystkich pomieszczeń w jednym sklepie i dodatkowo, żeby oferowali profesjonalne doradztwo. Najlepiej, żeby sklep dział na terenie Krakowa... Czy znacie może coś w tym obszarze tematycznym? Z tego co orientowałem sie wśród znajomych, niezłą ofertę, która spełnia te warunki ma sklep http://www.meblelargo.pl/ Czy myślicie, że to jest faktycznie warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie :)

Edytowane przez Werbol_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o meble, to ja największą uwagę zwracam na krzesła do kuchnismile.png W ogóle kuchnia jest moim ulubionym miejscem w całym domu, także w urządzenie jej włożyłam całe serce. Uwielbiam niebanalne meble, które są nowoczesne i stylowe. Właśnie takie krzesła kupiłam do mojej kuchni i dzięki temu pomieszczenie wygląda bardzo trendy! smile.png Wszystkim naszym znajomym bardzo podobają się krzesła i pytają nas, gdzie je kupiliśmy.

Edytowane przez Ritan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam lubie sobie obejrzec meble na zywo, sprawdzic co i jak :) Dlatego najczesciej kupuje w salonie agata - tam mam wszystko porozkladane, moge zobaczyc, sprawdzic, dotknac :D dla mnie to naprawde wazne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli znajdziesz dobrą ofertę w sieci to nie widzę powodu żeby z niej nie skorzystać. W końcu towar zawsze możesz zwrócić. Ja kupowałam meble przez internet dwa czy trzy razy. Ostatnio zamówiłam sobie takie nowoczesne biurko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sam początkowo bałem się zamawiac przez internet. Potem jednak przeszedłem sie po sklepach stacjonarnych i nie znalazłem dla siebie do domu niczego konkretnego. A przynajmniej w cenie, jaka by mnie interesowała. Tak więc zdecydowałem sie na zamówienie w sklepie online

Kupowałem mianowicie rozkładany narożnik do salonu i zamówiłem tutaj:

https://meblearkadius.pl/narozniki-szczecin/

I jestem zadowolony. Wygodny, dobrze mi się na nim spi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mniejsze dodatki też będą bardzo ważne co nie:) Powinniście zaczynać od największych rzeczy, a później do nich dobierać mniejsze dodatki dekoracyjne, akcesoria, tak powinno być najłatwiej według mnie. Ja akurat zabieram się teraz za sypialnie i oglądam stylowe toaletki, bez tego to nie wyobrażam sobie mojej nowej sypialni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Do kuchni to według mnie wyłacznie meble na wymiar. W Ikei już też takie robią. Montaż przy takiej usłudze domawia się tutaj w firmie https://montiermebli.pl/ Panowie mogą również podłaczyc wszystkie sprzety kuchenne, a uwijają się jak prawdziwe mróweczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...