Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
natkawal76

Sprawdzone biuro rachunkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi https://www.vita-derm.pl/laserowe-usuwanie-przebarwien. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.

Edytowane przez natkawal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne sprawdzone biuro rachunkowe jakie znam i mogę Ci polecić to biuro rachunkowe z Warszawskiej Pragi, konkretnie chodzi mi oczywiście o te, które jest na stronie https://www.optimum-warszawa.pl/kontakt . Korzystam z ich usług już od naprawdę wielu lat i nie mogę im nic zarzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja już od wielu lat korzystam z usług http://www.doradcapodatkowy-sobieraj.com/pakiet7-nadzor-podatkowo-ksiegowy.html. To bardzo rzetelna firma, jest wiele pakietów, które można sobie wybrać. Dla zielonej mnie to duże udogodnienie, bo kompletnie się na tym nie znam, a pochłonęłoby to zbyt wiele czasu, więc biura rachunkowe to bardzo dobre wyjście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Można dzisiaj w łatwy sposób zarządzać księgowością firmy. Teraz biuro rachunkowe zastępuje taki system księgowości internetowej  https://eido.pl/ Można tam szybko wystawiać faktury, rozliczać pracowników, zarządzać magazynami. To ułatwia prowadzenie firmy. Jest to tania opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Czy ktoś z Was jest w stanie mi polecić dobre biuro księgowe w Rudzie Śląskiej? Jedyne biuro księgowe, której oferta bardzo mi się spodoba to Payroll Power https://payroll-power.pl/. Jednak zanim podejmę decyzję z jakim biurem księgowym z Rudy Śląskiej będę współpracować, chciałbym poznać również Wasze propozycje :D. Będę wdzięczna za każdą propozycje :D. Pozdrawiam ciepło :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To ja polecę wam https://superksiegi.pl/ z Wrocławia, to biuro rachunkowe którego jestem klientką od kliku już lat, rzetelni, profesjonalni w swojej robocie. Mają dobrą stawkę, nigdy nie miałam z nimi problemów, zawsze wszystko wykonane na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sama prowadzę firmowe rozliczenia, trzeba trochę chęci i dobrych narzędzi :) Ja wykorzystuje mnóstwo funkcjonalności wfirma, także moduł kadrowo-płacowy z https://wfirma.pl/kadry-i-place - można testować zupełnie za darmo. Ja tak zaczęłam i zostałam :) Kadry i płace to e-akta pracownicze, elektroniczny czas pracy czy naliczanie wynagrodzeń i podatków czy składek zus, bez udziału zusowskiego programu Płatnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...