Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
olgiernuk79

Dobry masaż na wszystkie problemy

Rekomendowane odpowiedzi

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam masaż relaksacyjny warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami. Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Taki masaz to naprawde świetna rzecz. Mialem okazję sie o tym przekonać, kiedy pojechaliśmy ze żoną do spa. Bylismy w hotelu verde montana w kudowie zdroju i mieliśmy wykupione zabiegi relaksacyjne, między innymi masaz. I to było coś wspaniałego. Jeszcze nigdy nie czułem sie tam odprężony i rozluźniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na masazu bylam raz.. Gdy mialam okropne bole kregoslupa. Liczylam ze masaz mnie rozluzni i pozwoli zapomniec o bólu na jakis czas ale niestety niewiele to dalo.. Szukalam innej alternatywy i znalazlam tekst o kapsulach floatingowych.. Zagłębilam sie w temat, spodobalo mi sie i postanowilam sprobowac. Na sesje zapisalam sie do Jura floating w Częstochowie bo ma najlepsza oferte i jest dosc blisko mnie. Efekt przeszedl moje najsmielsze oczekiwania. Wyszlam odprezona zrelaksowana i przede wszystkim bez bólu :D teraz z kazdym problemem ze stawami czy miesniami wracam do Jury i nabieram sil do dalszej egzystencji :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałam z masaży ale takich wykonywanych przez fizjoterapeutę w http://cmsf.pl/ i musze przyznać że są nie tylko przyjemne ale też bardzo skuteczne jako rehabilitacja kręgosłupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Oj tak, dobry masaż potrafi zdzialać cuda. Pamiętam jak bylem w kudowie zdroju w hotelu verde montana i skorzystałem tam na miejscu z masażu, to bardzo mi on pomógł na bolące plecy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...