Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
natkawal76

Problemy skórne

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas zmaga się z problemami skórnymi, większymi lub mniejszymi. Zanieczyszczenie powietrza, niezdrowy styl życia przyczynia się do obniżenia jakości naszej skóry. Problemy dermatologiczne wbrew pozorom nie dotyczą tylko młodych osób, ale osób w rożnym wieku. Jeśli zmagasz się z kłopotami dermatologicznymi i masz dość faszerowania się chemią, skorzystaj z usług naszego lekarza. Gabinet rehabilitacyjny w Krakowie o o nim mowa nie tylko pomoże ci pozbyć się problemu ale zastosuje innowacyjne metody leczenia. Dlatego nie czekaj aż Twoja choroba się pogłębi i przyjdź do nas, a Twój problem dermatologiczny po kilku zabiegach będzie już tylko wspomnieniem. Dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu przez dermatologa. Wiele osób szuka porady w Internecie i próbuje dopasować swoje problemy dermatologiczne z chorobami innych pacjentów. Pod każdym takim poście jest zazwyczaj komentarz lekarza dermatologa, który sugeruje konsultację lekarską. Nie powinniśmy się leczyć przez porady internetowe, nic nie zastąpi konsultacji lekarskiej.

Edytowane przez natkawal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Musisz postawić na jakieś odpowiednie kosmetyki. Byłaś u dermatologa? U mnie na delikatną skórę z problemami sprawdziły się dermokosmetyki - https://eapteka.pl/sensibio-forte-krem-o-natychmiastowym-dzialaniu-lagodzacym-40-ml-100000818 One są o wiele lepsze niż te drogeryjne a dostępne w każdej aptece :) online zawsze trochę taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

natkawal zgadzam sie ale nie każdy problem wymaga konsultacji z lekarzem.. ja chodzilam do dermatologa jak mialam problem z trądzikiem ale gdy kilka lat pozniej mialam problemy z suchą podrażnioną skórą to najpierw zaczelam od nawilzajacego kremu który poleciła mi koleżanka (https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/) i on okazał sie skuteczny :) gdyby nie dal rady to pewnie udalabym sie w koncu do lekarza.. ale na szczescie nie musze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja na szczęście nie narzekam na kondycję mojej skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

mojej cioci na łuszczyce pomagają zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed to skuteczna metoda leczenia różnych chorób polegająca na oddychaniu czystym tlenem, cały organizm się oczyszcza i usuwa toksyny, skóra staje się gładsza i miękka - to naprawdę działa i nie tylko na choroby skórne, polecam sprawdzić!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Problemy skórne to ciężki temat. Najlepiej nie tracić czasu i od razu jeżeli borykamy się z nimi udać się do lekarza specjalisty, czyli w tym przypadku dermatologa. Ważne jest odpowiednie oczyszczanie skóry, dieta pozbawiona przetworzonych produktów oraz suplementacja. Może się okazać bardzo pomocna. Np. olejki cbd wykazują świetne działanie poprawiające kondycję skóry w przypadku chociażby trądziku. Warto sprawdzić, przetestować. Możecie poczytać lub też zamówić takie preparaty na purehemp bo gwarantują dobrej jakości produkty. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

wspierać się można suplementami diety, najlepiej wybierać te bogate w kwasy NNKT u mnie bardzo skuteczne okazały się kapsułki Neoglandyna które zawierają tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika i zawierają roślinne Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT): omega 3 i omega 6, sprawiają że skóra zawsze jest właściwie nawilżona, staje się miękka i gładka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...