Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Rafal80

Pytanie o odkurzacz centralny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Niedawno okazało się, że mój dwuletni syn jest uczulony na kurz. Oczywiście wywaliłem wszystkie dywany, dbamy z żoną o czystość itp. Ostatnio nawet zainteresowałem się ofertą montażu odkurzacza centralnego. Znalazłem firmę, która będzie w stanie to wykonać w dość przystępnej cenie http://elektro-klima...lne-odkurzacze/ jednakże mimo wszystko całościowy koszt to około 4 tysięcy złotych wraz z wkuciem rur w ściany itp.

Łączy się to również z kuciem ścian, późniejszym malowaniem, a w zasadzie nie wiadomo jak duży będzie efekt. Teoretycznie, cały kurz w trakcie odkurzania nie wydostaje się - wszystko leci bezpośrednio do odkurzacza do garażu. Ale czy to stanowi dużą różnicę? Jeśli ktoś ma taki odkurzacz u siebie, gorąca prośba o podzielenie się informacjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że taki odkurzacz nie jest konieczny. Oczywiście jeśli masz na to pieniądze i czas to czemu nie smile.png ale ogólnie to wystarczy raczej jak będzie sprzątane, odkurzane, dziecko raczej nie musi być w sterylnym pomieszczeniu. Polecam za to różne akcesoria, które ułatwią wam sprzątanie np. stąd https://www.leifheitsklep.pl/

Edytowane przez Igusia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My w domu mamy bezprzewodowy odkurzacz roomba i powiem wam, że sprawdza się super. Dodatkowo można go kupić w świetnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to nienajgorsza opcja, ale nie wiem jak wychodzi kosztowo. Może się wydawać, że nie jest to tania rzecz, więc może bardziej będzie się opłaca kupić porządny zwykły odkurzacz. Zawsze można mieć też w domu robota automatycznego, którego sobie zaprojektujecie pod siebie. Sprawdźcie sobie tak iRobot Roomba s9+, dużo dobrych opinii o tym modelu słyszałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki jest koszt zrobienia takiego odkurzacza u siebie w domu? Czy w ogóle się da zrobić to w każdym domu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...