Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Daria_K

Która karta graficzna najlepsza z 2 GB pamięci?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałabym kupić kartę graficzną z 2 GB pamięci do mojego kilkuletniego komputera. Karta ma byc wysokoprofilowa i dobrze działac. Fajnie jkaby obsługiwała 3D. Będę na niej grała w gry stategiczne, oglądała filny i korzystała z internetu. Która z dostepnych na rynku kart graficznych jest najlepsza? Którą polecacie spełniającą te warunki? Płyta główna H55 GD 65 MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy najlepsza, ale ja dobrze wspominam moją starą GF 750 Ti. Myślę że warto na nią zwrócić uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, ale 630 Ti też dobrze sobie radziło, możesz spróbować też wyżej wspomnianego 750 Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W zależności do czego będziesz wykorzystywał kartę bo jeśli do gier to pasuje kupić minimum 4gb a jeśli do normalnego użytkowania typu internet coś napisać to powinno 2 gb wystarczyć.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę starszy GeForce powienien w zupełności wystarczyć w takim przypadku. Również bym się skłaniał ku opcji GeForce 750Ti. Akurat spełnia wymagania i posiada 2GB Ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na nowe układy - szczególnie Nvidii - GeForce radzi sobie w 90% przypadków lepiej niż karty radeona niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...