Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
odblokowana

Jaki prezent?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

 

Znalazłam super prezent w internecie i nie wiem co o tym sądzić. Fajna ramka na zdjęcie. Ma to być podarunek na pierwszy roczek synka mojej koleżanki. Dajcie znać czy taki mały drobiazg jest odpowiedni, a może macie inne pomysły lub miejsca z fajnymi prezentami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja zaglądam często do sklepu galeria łucznik jak mam cos kupić na prezent, bo zbieram tam punkty za zakupy, które później można wykorzystać jako rabat na następne zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł na prezent dla takiego małego dziecka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Oj sporo jest róznych opcji prezentowych:

jakaś miła poduszka

kocyk

wspomniana ramka na zdjęcie ( chociaż jest to trochę ryzykowne ponieawz każdy ma swój gust jeśli chodzi o wystrój wnętrza i niekoniecznie to co podoba się Tobie może podobać się innym....).

 

Jesli wolisz coś bezpiecznego to zerknij sobie tutaj:

https://chocorepublica.pl/ - w sklepie mozńa zamowić róznego rodzaju czekoladki na przeróżne okazje. W róznych kształtach, kolorach. Równiez na narodziny dziecka:

Czekoladowy-bocian-z-male%C5%84stwem-prezent-z-okazji-narodzin-z-czekolady-200x200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że dość dobrym rozwiązaniem jest poszukanie informacji na ten temat w Internecie. To się naprawdę bardzo dobrze sprawdza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Może jakiś fajny zegarek? Na przykład casio g-shock to świetny sprzęt. Myślę, że warto się nad nim zastanowić.

Edytowane przez gerfenis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ośmioletnią córkę, która uwielbia malować i już za niecałe dwa tygodnie ma urodziny. W związku z tym postanowiliśmy razem z żoną kupić jej na prezent obrazy do samodzielnego malowania. Mała się ucieszy, że coś będzie mogła namalować, a my sobie to potem powiesimy na jakiejś ścianie w pokoju dziennym. Myślę, że bardzo ucieszy się z takiego prezentu. Co o tym sądzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niedługo walentynki. Jeśli chodzi o prezent dla dziewczyny to planuję dla niej coś w tym roku zaprojektować. Zastanawiam się nad dwiema opcjami
kubeczkiem

ewentualnie koszulką https://www.megakoszulki.pl

Ale jeszcze mam czas na decyzję.

Chciałbym również tego dnia zjeść coś smacznego. Waszym zdaniem lepiej będzie zaprosić ją na kolację do restauracji czy może jednak samodzielne przygotować coś do jedzenia? 

Edytowane przez red100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jest dużo takich uniwersalnych pomysłów na prezent. Jeżeli dalej się zastanawiacie to zerknijcie sobie na stronkę http://malarstwo-rysunek.pl/ Tu będziecie mogli zamówić karykaturę przez internet. Myślę, że to powinno super się sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ostatnio sprawiłem niespodziankę mojej koleżance, Ulka jest uczulona na wiele pokarmów, preparatów i kosmetyków, od dawno marzył się jej inny kolor włosów, kiedy dowiedziałem się o farbie naturalnej Color&Soin która nie uczula nie mogłem o tym zapomnieć! kupiłem farbę i pomalowałem włosy dla Ulki - brak reakcji alergicznej, piękny kolor i blask, dodatkowo ładny zapach farby - to był wyjątkowy prezent :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dla swojej siostry na ostatnie urodziny podarowałam voucher nna zabieg keratynowy wykonywany za pomocą keratyny Amazon Keratin. Polecany jest osobom ze słabymi i wysuszonymi włosami, pozwala je odżywić, wygładzić i wzmocnić. Keratyna amazon keratin jest dostępna w trzech rodzajach jabłkowa, czekoladowa i winogronowa - najdłużej się trzyma i jest najsilniejsza. Po tym zabiegu włosy Karoliny stały się nie do poznania - miękkie, mocne i gładkie. Bardzo ucieszyła się z prezentu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...