Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
broxxy

DELL INSPIRON 13 5368 i7 IPS - ekran dotykowy problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kupiłem laptopa jak w temacie i mam pewien problem. Nie wiem, czy to jest kwestia laptopa, czy może win10 i jakichś ustawień do których nie mogę dotrzeć. Ekran dotykowy niby działa poprawnie, ale gdy w trybie laptopa dotknę ekran i chcę wejść do załóżmy eksploatora plików to ekran mi wygasa jakby wchodził w stan uśpienia / wygaszenia monitora. I jak dotknę jeszcze raz to znowu się wszystko pojawia. Jeżeli otworzę jakiś program, przeglądarkę internetową to mogę normalnie korzystać z monitora dotykowego. Jak tylko dotknę w ogólne okno windowsa to wygasza monitor. Próbowałem różnych ustawień i nigdzie nie znalazłem opcji, która by to wyłączyła. Miał ktoś z Was podobny problem ? Wydaje mi się, że nie jest to kwestia monitora, bo w programach można bez ograniczeń korzystać z opcji ekranu dotykowego bez wygaszania. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z czymś takim ale mi to wygląda raczej na jakieś uszkodzenie a nie ustawienia systemu. Z drugiej strony win10 jest tak poryty że być może i takie coś występować. Może podejdź do sklepu i sprawdź na innym czy dzieje się coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi albo opcja ustawień wygaszacza, uśpienia ekranu i od tego bym zaczął, jak nie masz daleko to podjedź do sklepu i poproś o konfigurację. To dzieje się tylko jak otwierasz pliki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...