Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
darek_dade

Mistrzostwa Europy 2004

Rekomendowane odpowiedzi

to był świetny mecz!!!
cudowny, przewspanialy!!!!!! szczegolnie doliczony czas!!!!!! :]]]]]]]]]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom... jak zwykle widziałem kawałak, najciekawszą końcówkę przegapiłem:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zizou - Anglia 2:0

Tylko tak można skomentować ten mecz!

Jeee... Francja wygrała! Oglądałem cały mecz... po 20 minutach w zasadzie był nudny jak flaki z olejem za wyjątkiem bramki anglików... a końcówka... wprost wspaniała w wykonaniu francuzów... nie wiem co angielska obrona robiła w tej końcówce...

Co do Beckhama i karnego... nie można mieć pretensji bo strzał był świetny... Barthez dobrze go wyczuł i tyle...

A dzisiaj:

Dania - Włochy --> stawiam na makaroniarzy...

Szwecja - Bułgaria --> ... i na Szwedów, rzecz jasna!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dania - Włochy > 0:2 (bardziej prawdopodobne będzie, jak powiem: wygrają Włosi)

Bułgaria - Szwecja > 0:1 (a tu stawiam na Szwedów (Marków:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dania - Włochy 1:2 (Włosi nie będą sie za nadto wysilać;))

Szwecja - Bułgaria 2:0 (oczywiście, że Szwecja...chociaż nie sądzę, że będzie to porywające widowisko...Jiker przegra zakłady :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dania - Szwecja 1:2 (Włosi nie będą sie za nadto wysilać;))

chyba Dania - Włochy ;)

typuje zwyciestwo bulgarów (moi faworyci do mistrzostwa) i nic mnie wiecej nie obchodzi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trzymajcie lepiej kciuki żeby wynik meczu był 1:0 dla Włochów do wygrania mam 90zł :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam szczęścia do typowania. Darek z resztą też. Dania - włochy - 0:0 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0:0 , ale mecz ciekawszy niz wczorajszy Anglia - Francja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale i tak włochy będą w Finale,albo przynajmniej Półfinale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby ciekawszy, ale walka była ostra... Totti zasłużył nawet na czerwoną kartkę! I tak zawiodłem się na Włochach...

Darku!! Jakoś szczęścia nie masz... ale ja też bym kasę przegrał, stawiałem na zwycięstwo makaroniarzy...

Co do drugiego meczu, nadal obstaję przy Szwedach (Markach :-P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale i tak włochy będą w Finale,albo przynajmniej  Półfinale

hmm... Czy ja wiem... Z taką grą jaką dziś pokazali to im będzie ciężko z grupy wyjść, a co dopiero półfinał. Włosi nie grają niczego specjalnego. Wielkiego szefa (Totti'ego) nie było dziś na boisku praktycznie widać. :? A niech go sobie Real bierze... Tym lepiej dla Barcy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Real go nie kupi... już to oficjalnie powiedzieli... tak samo jak Ruuda... Zastanawiają się nad Henrym, ale on nie chce przejść, poza tym J.A.Camacho ma łeb na karku i przegadał zarządowi do rozumu... teraz "zakupy" oscylować będą raczej w formacjach defensywnych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z Włochami nie trafiłęm ale właśnie Szwecja odrabia zainwestowane pieniądze :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówiłem, że hazard nie popłaca. Mimo wszystko powodzenia :!: Jak na razie Szwecja wygrywa 1:0. Jak wynik ten pozostanie niezmieniony, choć raz uda mi się trafić :!: Jupi... (to chyba przedwczesne:P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szwecja - Bułgaria 5:0 - ale sie Szwedzi (Marki :-P ) rozstrzelali. Nie sądziłem, że spotkanie będzie tak porywające:D Szkoda tylko Bułgarów, którzy dostali nauczkę, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. No cóż, taka jest piłka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko mi się zwróciło :]]]] Jutro jest niezła przebitka na niemców i na nich chyba postawie że wygrają, no i czechy... obstawiam że będą prowadzić w 1 połowie już ło! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom, Szwedzi pokazali co potrafią. Tym samym spekulacje dot. wyniku 1:0 się nie sprawdziły. Ale Szwedzi wygrali i to się liczy :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Achhh, brak kontaktu zz siecia i antychmiastowe zacofanie...Wam pozostawie prognozy bo na piłce nożnej znam sie jak wilk na gwiazdach i jesli miałabym na kogoś stawiać to chyba na podstawie ogólnej atrakcyjnosci fizycznej drużyny:P Chociaż trzeba przyznać żemecz Francja-Anglia to byłą kpina, spotkałysie dwie dobre drużyny i de facto nic nie pokazały, Zidane strzelił gole ze stałych fragmentów gry a to, że Beckham nie strzelił karnego..No comments...Chociaż zmiana fryzury wyszła mu na dobre:P No ale cóż, czego sie spodziewała Anglia stawiając modela na bramce:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a to, że Beckham nie strzelił karnego..No comments...
Kilkunastoletni piłkarze w Anglii zaproponowali pomoc Davidowi Beckhamowi w nauce wykonywania rzutów karnych. Kilkunastoletni piłkarze w Anglii zaproponowali pomoc Davidowi Beckhamowi w nauce wykonywania rzutów karnych. Swoją pomoc rozgrywającemu angielskiej reprezentacji zaoferowali 15-letni zawodnicy z drużyny Beecholme Colts, która mieści się w niewielkiej miejscowości Surrey na południu Anglii. Trener nastoletnich piłkarzy Gary Tuhill powiedział, że jego podopieczni gotowi są udzielić jednej lub dwóch lekcji Beckhamowi w strzelaniu rzutów karnych.

- Poważnie rozważamy taką możliwość - oświadczył Tuhill - możemy mu najpierw wysłać szkoleniową kasetę wideo.

Ale jaja... a Szwedzi? Brama ze szczupaka była przecudnej urody (jak mawia "złotousty" Bogdan Basałaj...)... ogólnie mecz był świetny... szkoda bułgarów, bo nie grali źle, tyle tylko, że (jak wspomniał Krymen) nie wykorzystywali stworzonych przez siebie sytuacji...

Dzisiaj stawiam na Holandię (niemców nie lubię...) i Czechy... wystawiłem Nedveda na rezerwę w Wygraj Euro.... zobaczymy co pokaże...

A Wy? Ułożyliście swoje drużyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale jaja... a Szwedzi? Brama ze szczupaka była przecudnej urody (jak mawia "złotousty" Bogdan Basałaj...)

Jaki Bogdan Basałaj? Albo ja o czymś nie wiem, albo chodzi Ci o Janusza Basałaja - szefa sportu w TVP (kiedyś Canal Plus).

Dzisiaj Czechy i Holandia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś stawiam na Czechów (to może być czarny koń tych mistrzostw) i oczywiście Holendrów, bo Niemcy na tych mistrzostwach moim zdaniem raczej niczego wielkiego nie pokażą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...