Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
schox

Pozycjonowanie strony

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Jak sądzicie, warto podjąć współpracę z tą firmą https://www.inseo.pl/kontakt/ która zajmuje się pozycjonowaniem stron? Moi znajomi sobie chwalą ale chciałam się jeszcze Was podpytać.

Edytowane przez schox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Firm zajmujących się pozycjonowanie stron jest wiele. Ciężko jest wyłowić te naprawdę dobre. Moim zdaniem profesjonalna agencja seo powinna dążyć za nowoczesnymi trendami, jakie oferuje marketing internetowy, bo tylko taka strategia sprawdzi się na ciągle zmieniającym się rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja wybrałbym http://adwordsgroup.pl/ . Płacisz tylko za kliknięcia, sam określasz budżetn a reklamę. Kierujesz reklamę do wybranych lokalizacji. Masz pewność, że trafi tam, gdzie chcesz. To tanie i skuteczne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A ja znowu jak chodzi o pozycjonowanie stron internetowych to skupiłbym się na ofercie Katalogu Seo. Mają bardzo fajną ofertę odnośnie pozycjonowanie, myślę, że na pewno warto skorzystać :) No chyba, że nie zależy wam na zwiększeniu swojej sprzedaży, no to wtedy nie było tematu. Ale chyba każdy właściciel przedsiębiorstwa chce zwiększać jego wartość co nie? Tak mi się przynajmniej wydaje, że to jest logiczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...