Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Tomo33

kredyt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedawno założyłam firmę kosmetyczną. Chciałabym ją rozwinąć, lecz do tego potrzebuję szybko pieniążków. Czy polecacie jakieś sprawdzone firmy. Ja jestem prawie zdecydowana na ofertę firmy pożyczka ratalna. Wielu znajomych przekonało mnie własnie do tej firmy z tej racji, że w krótkim czasie i z minimum formalności są w stanie załatwić kredyt. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tej firmy i chciałabym znać Wasze zdanie. Któś również jest zachwycony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam! ja zazwyczaj staram się unikać tego typu ofert jak najszerszym łukiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

myślicie, ze kredyt studencki na samochód to dobry pomysł? boje się, że nie będę miał z czego go spłacać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się bał z takimi ofertami. Najlepiej jednak udac sie do banku po bezpieczny kredyt z formalnościami. A jeżeli masz problem z bikiem i do banku nie możesz iść, to może odezwij się do firmy wyczyść bik, dzieki której twoje nazwisko zostanie skasowane z bazy bik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jest to firma pożyczkowa prywatna. A jeśli chodzi o takie firmy to szczerze odradzam branie tam pożyczek

oprocentowanie jest wysokie

duże są również opłaty dodatkowe ( przygotowawcza, prowizja czy manipulacyjna, ktoą często pobierają co miesiąc)

Poza tym trudno jest z taką firmą negocjować jeśli będziesz miał problemy ze spłatą pożyczki....

Polecam wybrac się do jakiegoś dobrego doradcy finansowego Doradca będzie w stanie doradzić Ci jak przedstawia sie sytuacja oraz czy masz szansę na kredyt, ale w banku....

http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/open-finance/

http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/expander/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kredytów udzielają banki, a nie takie firmy pożyczkowe jak te popularne "chwilówki". Ja na waszym miejscu bym omijała to szerokim łukiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym uważał na takie branie pieniędzy przez internet... wielu już straciło na tym niemałą kasę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Popieram mojego poprzednika w 100% :) Nic dodać, nic ująć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...