Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
marcia82

jaki telefon do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

szukam nowego telefonu do 800zł. Co polecacie? Najlepiej jakby był nie za duży (do 5 cali), żeby robił porządne zdjęcia i działał płynnie. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Huawei P10 Lite i jestem z niego bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocny spadła cena Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB z Polskiej dystrybucji https://www.x-kom.pl/p/357621-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-4-3-32gb-dual-sim-lte-black.html

+ fajny wyświetlacz Full HD

+ skaner linii papilarnych

+ metalowa obudowa

+ dual SIM

+ dobry czas pracy baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie boisz się mniej znanych marek to może zainteresuje Cię Ulefone MIX? Telefon trafił właśnie do przedsprzedaży. Cena po obniżce wynosi tylko 515 zł. Jest ośmiordzeniowy procesor oraz podwójna kamera z tyłu więc z wydajnością powinno być dobrze. Telefon wygląda jak Xiaomi Mi MIX i to jest chyba jego główną zaletą - nowoczesny wygląd.

 

Tutaj troche więcej nt telefonu:

 

https://kataloggsm.pl/do-przedsprzedazy-trafia-ulefone-mix-bezramkowiec-za-515-zl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Huawei P10 Lite, dobry telefon, niezły aparat, bateria trzyma całkiem dobrze. Ma pewnie swoje typowe, androidowe wady, ale ogólnie telefon jest bardzo udany. Jeśli przy okazji weźmiesz abonament to w ogóle jesteś ustawiony - w Playu są bardzo dobre oferty, sam mam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie Huawei P9 Lite i na początku byłem bardzo zadowolony. Dopiero jak zobaczyłem, ze niektóre gry internetowe, takie jak te chodzą mi jakby chciały a nie mogły to się zawiodłem nieco. Co myślicie o Huaweiach? To mój drugi telefon z tej firmy, a z pierwszego byłem bardzo zadowolony (ale to nie był smartfon).

JJ_Torpeda nie masz takich problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za opinie :) po długich analizach zdecydowałam się na zakup xiaomi redmi 4x 3/32. Mam go już ponad miesiąc i naprawdę go polecam. Chodzi płynnie, bateria trzyma śmiało 2 dni. Wielkość jak dla kobiety idealna, mąż ma redmi note 4 i te 5,5 cala dla mnie to już za dużo, nie dam rady obsługiwać jedną ręką. Aparat może szału nie robi ale przy dobrym oświetleniu i na zewnątrz robi naprawdę przyzwoite zdjęcia. Jedyny minus to taki, ze czytnik linii papilarnych nie zawsze działa za pierwszym razem. Z czystym sumieniem polecam, jak za tą cenę, a płaciłam ok 650 zł to naprawdę niezły fon.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi ;) Xiaomi póki co ma chyba najlepszą ofertę, chociaż już tam jakieś podwyżki szykują z tego co czytałem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi wink.png Xiaomi póki co ma chyba najlepszą ofertę, chociaż już tam jakieś podwyżki szykują z tego co czytałem ;p

A tam podwyżki, ważne że świetne modele który już wydali będą tanieć ;) Taki Redmi 4X już poniżej 600 zł można dostać z europejskiej dystrybucji, m.in w sferis czy proIine.

Tak na prawdę dzięki niskim cenom się wypromowali, ludzie sami robią im reklamę. Nie wiem czy chcieliby to popsuć. Wchodzą też w inne kategorie produktowe, widziałem nawet że szczoteczkę do zębów niedawno wypuścili na rynek unsure.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Xiaomi albo OnePlus.

Szczerze to Xiaomi robi naprawdę mega telefony i mam ochotę kupić dla testu. Sporo osób chwali, więc mnie to zachęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę dolecić Xiaomo Redmi S2 albo S3, u mnie oba modele sprawdzały się doskonale bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie musi być to jakaś duża znana firma to polecam zerknać sobie na ten model:

https://at-outlet.pl/telefony/oukitel-k5000-64gb-4gb-black-nowy-gw12

Oukitel może nie jest tak rozreklamowany ale ma świetne parametry

pamięć 4 gb

aparat 16 mpix

mocna bateria 5000

system android

poza tym jest objęty gwarancją na ponad 12 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 800 zł w dalszym ciągu fajną propozycją jest Xiaomi Mi A2. Snapdragon 625, 4GB ram dają bardzo fajną wydajność. Do tego dochodzi bateria 4000mAh i czysty android.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Moim zdaniem to może być bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Xiaomi możesz już mieć całkiem dobry za tę kwotę. Ogólnie polecam, są nawet żywotne i sprawnie działają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktoś sceptycznie podchodzi od Xiaomi, to moim zdaniem warto zainteresować się troszkę starszymi modelami Samsunga. U mnie sprawiały sie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie moim zdaniem zdecydowanie lepiej wybrać jakiś model Xiaomi, w tym sklepie: x-sklep.pl mają dobre ceny i większość dostępnych modeli. Dlaczego Xiaomi ? Po prostu mają dobrą baterię, wyświetlacz dobrej jakości i za 800 zł idzie dostać solidny sprzęt , ja mam od dawna i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wziąć np w abonamencie w Play? Tam można znaleźć naprawdę fajne oferty, za przykład niech posłuży LG Q7 - 80 zł abonamentu, 1 zł na start. Śmiesznie niska cena!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie jakoś te abonemanty nie przekonują, zwłaszcza w Play. Kiepska oferta, wysokie ceny. Dużo lepiej kupić osobno telefon, osobno abonament. Przynajmniej możesz sobie wybrać co chcesz, a nie narzucane z góry kilka modeli, i to kupić w znacznie lepszych cenach. Do 800 zł jest kilka udanych modeli, TUTAJ widziałem ciekawą ofertę, m.in. Xiaomi Mi A1, Samsung Galaxy J3/J5 2017, Xiaomi Mi A2 Lite, Xiaomi Redmi Note 5.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HoneyBee tutaj się z Tobą zgodzę, chociaż z Twoich propozycji bardziej bym obtował za wersją Mi A2 w wersji lite. W tym budżecie raczej samsunga bym odrzucił bo te średnie modele raczej są słabsze od np xiaomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...