Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mnijka

Nowe mieszkanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowaliśmy się na zakup siechnice mieszkanie . Może wiecie na jakie koszty musimy się przygotować? Jak będzie to wszystko wyglądało cenowo?

Edytowane przez mnijka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

moja koleżanka kupiła w stanie developerskim mieszkanie to na urządzenie wydała 50 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Bierzesz może kredyt na to mieszkanie?

W takim razie polecam zapoznać się z informacjami na tym serwisie:

http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/

 

Sa tutaj opisane najwazniejsze rzeczy, na które trzeba zwrócić uwage przy braniu własnie takiego zobowiązania na siebie.

 

jeśli chodzi os stan techniczny budynku to najlepiej jest zapłacić rzeczoznawcy, który zwróci uwagę na wszystkie aspekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję zakupu nowego mieszkania! Na pewno jesteś z siebie bardzo dumny teraz, słusznie! Jest z czego :) teraz tylko musisz pomyśleć jakby je tutaj ładnie urządzić... Spokojnie, nie martw się, tutaj z pomocą przyjdzie Ci strona ZasmakujRadości.pl. Nigdzie nie urządzisz lepiej niż właśnie tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o mieszkania pod Wrocławiem o których pisze autor to okey ale moim zdaniem lepiej zamieszkać we Wrocławiu bo lepsze dojazdy do pracy będą , nowe miasto różanka jest ładnie położonym osiedlem wśród zieleni, tam jest spokojnie i cicho jak na przedmieściach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

My niedawno przeprowadzalismy sie do nowego mieszkania. W przeprowadzce bardzo pomogła nam firma Wiki i myślę, że gdyby nie taki transport, to sami nie dalibyśmy sobie rady ze wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

koszty uzaleznione sa od tego w jakim stanie jest mieszkanie, w jakim miescie, jak duze, ile notariusz wezmie i czy trzeba robic remont czy cos.. ja kupilam mieszkanie tanio ale bylo do duzego remontu, najgorsza  byla wilgoc musialam wynajac firme profesjonalna ktora je osuszy  https://www.osuszanie-slim-pol.pl/osuszanie-budynkow-dlaczego-warto-zlecic-je-profesjonalnej-firmie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że fajną propozycją jest mieszkanie z wyposażeniem. Nie trzeba już wtedy myśleć o dodatkowych rzeczach, o organizowaniu wielkiej przeprowadzki. Coraz więcej jest ofert możliwości zakupy takiego mieszkania albo wynajmu: https://kimorent.pl/mieszkania-do-wynajecia-wroclaw . Dodatkowo miasto, jakim jest Wrocław i okolice, jest idealną lokalizacją na mieszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.02.2022 o 14:35, ewelina546 napisał:

Na nowe mieszkanie szukam akcesoriów do kuchni. Słyszałam wiele dobrych opinii o tym producencie więc może ich wybiorę, jeszcze zobaczę.

Ja większość takich drobiazgów do kuchni jak na przykład sztućce, pokrywki do garnków, kubki, filiżanki itp. kupowałam w sklepie internetowym Tadar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...