Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Fefrenik

Dodatkowa praca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam 25 lat i pracuję w sklepie odzieżowym. Chciałabym znaleźć dodatkową pracę ponieważ mam do spłacenia zaległe raty za laptopa. Pożyczyłam trochę od rodziców, ale nie mogę ich stale naciągać. Myślałam, że uda mi się wszystko pogodzić, ale musiałam zmienić mieszkanie i czynsz mnie przerasta. Żyję od pierwszego do pierwszego.... Nie jest mi łatwo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam 25 lat i pracuję w sklepie odzieżowym. Chciałabym znaleźć dodatkową pracę ponieważ mam do spłacenia zaległe raty za laptopa. Pożyczyłam trochę od rodziców, ale nie mogę ich stale naciągać. Myślałam, że uda mi się wszystko pogodzić, ale musiałam zmienić mieszkanie i czynsz mnie przerasta. Żyję od pierwszego do pierwszego.... Nie jest mi łatwo..

może faktycznie jakąś dodatkową pracę??nawet czasem zdalną;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Warto poszperać w sieci, tutaj jest pełno mniejszych ogłoszeń i moim zdaniem lajtowo byś coś znalazł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja za to jestem ciekawa, co to znaczy, że masz zaległe raty? Nie spłacasz tego laptopa? Jeśli tak, to po pierwsze sprawdź kto obsługuje Twój dług, bo wierzyciel mógł się zmienić – możesz to zrobić tutaj dług https://goo.gl/zKuzHg Napisz do nich i zapytaj, bo można się dogadać chyba co do wysokości raty i wtedy byłoby Ci łatwiej. No i gdybyś znalazła dodatkową pracę, to sobie na pewno poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja jednak pozostanę w kraju, nigdzie mi się nie spieszy zagranicę. A u nas praca Zabrze też jest dobrze płatna jak się tylko człowiek postara i poszuka. Zawsze też można robić szkolenia i podnosić kwalifikacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak, a już zwłaszcza jeśli to ma być Praca Warszawa . W Stolicy stale poszukuje się nowych pracowników, dlatego jest to miejsce z dużym potencjałem na rozwój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...