Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Elion

Co na prezent dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam prośbę. Mianowicie zbliżają się urodziny mojej kobietki. Chciałbym kupić jej coś oryginalnego ( nie mam niestety dużych funduszy tak więc odpadają jakieś drogie prezenty :P).

Myślicie,ze taka torebka jej się spodoba?

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że torebka to jak najbardziej odpowiedni prezent dla kobiety. Zobacz sobie do sklepu Torebki Zawsze Lubiane. Maja naprawde fajne modele damskich i męskich toreb. Myslę, że na pewno coś wybierzesz z ich oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla dziewczyny możesz zafundować wyjście do SPA lub Wellmess. Z pewnością ucieszy się też z nowej sukienki. W ostateczności zostają zawsze kosmetyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

torebka jest ok, ale może pomyśl nad jakąś srebrną biżuterią i kwiatami? to bardzo elegancki i uniwersalny prezent, dziewczyna na pewno będzie zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz jej też zakupić kosmetyki do makijażu. Dziewczyny lubią takie rzeczy. Fajne szminki ma na przykład pierre rene. Są długotrwałe i fajnie trzymają sie na ustach. Mysle, że spokojnie możesz rozważyć wlaśnie taka możliwość. A dziewczyna na pewno sie ucieszy z nowej pomadki do ust.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

torebkę to może lepiej żeby wybrała sobie sama. Może po prostu zabierz ją na zakupy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie takie rzeczy praktyczne do domu to super pomysł na prezent ;) Ja ostatnio na urodziny żony zamówiłem jej gazetnik na homedome.pl. powiem wam ze bardzo fajne tam mają rzeczy, można też właśnie na prezent coś super znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem najlepszym pomyslem będzie kupienie jej jakiegoś dobrego zestawu do makijażu. Wiem, że na pewno się na tym w ogóle nie znasz, dlatego dobrze by było, żeby się zorientował najpierw na stronie http://www.perfektkosmetyka.pl/kosmetyki-makijazu-podkreslic-piekno-naszych-oczu/ w jaki sposób można dobrze wykonać makijaż, bo to naprawdę wbrew pozorom nie jest wcale takie proste jak się z pozoru wydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laptop to dobry prezent - funkcjonalny i przyda się każdemu w każdej sytuacji - czy to w pracy czy na studiach, w szkole - gdziekolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy prezent to taki, który sprosta wymaganiom i spełni jej marzenia oraz oczekiwania. Niezwykle istotne wydaje się tu zapytanie Twojej dziewczyny o zdanie i ulubione elementy. Jeśli w szerszym kontekście interesuje się modą i chcę podążać za trendami to bez wątpienia taka torebka https://www.brytyjka.pl/torebka-damska-do-reki-i-na-ramie-cid-290.html będzie idealnym pomysłem na prezent dla niej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi