Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
blanka261

Naprawa samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Udaj się do dobrego serwisu samochodowego, w którym naprawią Twoje auto. Ja po stłuczce moim samochodem udałem się do serwisu BMW w Gliwicach, gdzie samochód został sprawdzony i naprawiony. Za wymianę zniszczonych części samochodowych całe szczęście dużo nie zapłaciłem :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim trzeba naprawiać w sprawdzonym miejscu. jeśli ktoś miałby mi zabrać auto i naprawić za darmo w warsztacie średniej jakości to wolałabym dopłacić i dokonać napraw w miejscu którego jestem pewna. Kupując auto w Bawaria Motors w Gdańsku wiedziałam, że jeśli naprawy to tylko tam. W końcu mają jeden z najlepszych serwisów w mieście dla BMW i wykonują poza naprawami także profesjonalną pielęgnację auta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może korzystaliście z Pomoc drogowa Gorzów Wlkp ? Jak wygląda dostępność ich usług? Na jakim terenie działają? Planuję dłuższa podróż w tamte okolice i wolałbym mieć przy sobie kontakt do dobrej usług holowania w razie co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem i nie wiele trzeba żeby naprawić samochód, wystarczy wymienić poszczególne części i tyle. Dobrze wiem, że niektóre naprawy to bułka z masłem i nie trzeba wcale iść do mechanika i płacić dużo za naprawę. Ja kupowałam tak Filtry powietrza i bez problemu znalazłam instrukcje w internecie jak ten wymienieć w moim samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalezienie dobrego mechanika niestety nie jest taką prostą sprawą..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...